Политика

Учебные катера украинских ВМС прибыли в Болгарию

20 августа 2019
08:46
993
Поделиться:

Після вимушеної затримки у Турецькому Гельджуку навчальні катери «Сміла», «Нова Каховка» та «Чигирин» знову вийшли в море та здійснили перехід до порту Варна, Болгарія. Це вже другий пункт призначення курсантського катерного походу, де українські майбутні офіцери ознайомляться із навчальним процесом та матеріальною базою Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова, повідомляє прес-служба МО.

До речі, Академія ВМС Болгарії — найстаріший вищий технічний навчальний заклад у Болгарії. Вона сприяла не лише розвитку болгарських військово-морських сил, але і зростанню в країні «технічної інтелігенції» та становленню болгарської морської галузі. Сьогодні ж Військово-морська академія імені Ніколи Вапцарова є вищим національним навчальним закладом, де вивчають та досліджують питання сфери національної безпеки та оборони, морської справи та морських технологій.

Нагадаємо, це вже другий похід у складі трьох навчальних катерів ВМС ЗС України та третій після 2014 року. Головною метою походу є набуття курсантами морських навичок і практичної підготовки в морі, несення ходових вахт, відпрацювання багатьох інших обов’язків.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00075006484985352 [2] => 0.15935397148132 )