общество

Германия предоставит гуманитраную поддержку Национальной гвардии Украины

22 августа 2019
17:42
716
Поделиться:

Про це сьогодні домовилася німецька сторона з керівництвом Національної гвардії України. Основним напрямком визначили мовну та медичну підготовку українських військовослужбовців, повідомляє прес-служба НГУ.

Навчання німецькій мові вирішили продовжити поглиблено в НА НГУ, за підтримки німецьких офіцерів, які вчитимуть курсантів та чинних офіцерів методології військового перекладу. До того ж планується збільшення кількості місць для представників НГУ на різноманітних курсах на базі Європейського центру досліджень проблеми безпеки імені Джорджа Маршала в місті Гарміш-Партенкірхен, Німеччина.

Нагадаємо, попередньо Норберт Гес неодноразово сприяв залученню гвардійців до курсів з гуманітарної підготовки, які протягом останніх років проводили за участі німецьких фахівців в Україні. Аташе кажуть, що підтримку армія Німеччини може надати лише гуманітарну, враховуючи особливості їхнього законодавства, а саме не надавати підтримки у навчаннях та проведеннях бойових дій іншим країнам.

«Я вражений бачити таку структуру: підготовлену й озброєну як ви! Коли я відвідав ваш навчальний корпус, я побачив гелікоптери, танки, ручні кулемети! Але найбільше я був вражений підготовленими та мотивованими людьми. І саме в Нацгвардії я випробував кулемет «Форд», українського виробництва», – сказав полковник Норберт Гес – аташе з питань оборони Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Крім того, Норберт Гес представив новообраного аташе – полковника Ральфа Маєра, який буде втілювали домовленості по співпраці.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
21 905 
+321
Болеет:  
13 252 
-113
Выздоровело:  
7 995 
+420
Умерло:  
658 
+14

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00088977813720703 [2] => 0.17784285545349 )