политика

Украинские пограничники избавляются от "управленческих" генералов

23 августа 2019
14:47
809
Поделиться:

Про це сьогодні, 23 серпня, повідомив голова Державної прикордонної служби України на Колегії Міністерства внутрішніх справ.

"Сьогодні на етапі оновлення влади в країні ДПСУ теж кардинально змінюється. Структурним змінам, які ми вже започаткували, передував системний аудит та аналіз реального стану справ у відомстві. Було визначено ряд найгостріших проблем, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, це невиправдано роздутий, малоефективний управлінський апарат, як на центральному, так і на регіональному рівнях. Це не лише нераціонально, але й суттєво демотивує персонал підрозділів, які безпосередньо охороняють кордон", - сказав Сергій Дейнеко, якого цитує прес-служба МВС.

Керівник відомства відмітив, що в цьому напрямку головні акценти зроблені на скороченні посад в управлінських ланках, виключенні дублювання функцій і структур, наближенні до європейських норм співвідношення органів управління й забезпечення – до підрозділів кордону. Важливим є також ефективне використання наявних матеріально-технічних і фінансових ресурсів.

"Ми розпочали з оптимізації центрального апарату ДПСУ. З 15 існуючих Департаментів в Адміністрації створено 5. Загалом кількість самостійних структурних підрозділів скорочено на третину, а кількість генеральських посад зменшено на 21 %", - зазначив голова ДПСУ.

За його словами, це дозволило сформувати та визначити всі необхідні елементи загальної структури та відповідно скоординувати їх завдання, а наступним кроком стане реорганізація регіональної ланки управління.

"На сьогодні маємо 8 регіональних управлінь. При цьому 3 із них були створені за 2 останні роки", - сказав керівник відомства.

Разом із тим, він наголосив, що залишається незмінним курс на сучасні методи підбору персоналу, у тому числі шляхом реалізації проекту «Нове обличчя кордону».

"Не чекаючи завершення змін, ми вже прийняли низку кадрових рішень, зокрема змінено керівників 5-ти прикордонних загонів у межах Волинської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей. Зауважу, що нинішній процес реформування Служби не зводиться до механічного скорочення. Ми очікуємо, що проведені структурні зміни оптимізують управлінський процес і матимуть відчутний вплив на якість охорони кордону", - зазначив Сергій Дейнеко.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
21 584 
+339
Болеет:  
13 365 
-23
Выздоровело:  
7 575 
+341
Умерло:  
644 
+21

26 мая 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082302093505859 [2] => 0.16847586631775 )