общество

Аваков: пешее патрулирование, как превенция на улицах, - прямая функция Нацгвардии

23 августа 2019
14:58
818
Поделиться:

Про це сьогодні, 23 серпня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час колегії МВС щодо аспектів діяльності органів системи МВС.

«Піші патрулі Нацгвардії – це превенція порядку на вулицях. І разом з поліцією наша функція, а не «сидіти в казармах», - підкреслив Арсен Аваков.

В свою чергу, командувач Нацгвардії Микола Балан сказав, що з 1-го серпня Національна гвардія перейшла на самостійне несення патрульної служби. На даний час правоохоронною функцією охоплено 55% міського та 12% сільського населення країни. Здійснення пішого патрулювання дозволяє запровадити більш тісну комунікацію та взаємодію з населенням і місцевими органами влади на засадах партнерства, а в кінцевому результаті - підвищити рівень довіри до правоохоронних органів.

«З 1 по 22 серпня військовослужбовцями Національної гвардії в результаті самостійного патрулювання нарядами передано працівниками Нацполіції для прийняття рішення 176 осіб за підозрою в скоєні злочину, майже 2 200 осіб за адміністративні правопорушення. Також вилучено 6 одиниць вогнепальної зброї, 4 пристрої для відстрілу гумових куль, 10 одиниць холодної зброї і більше двох кілограмів наркотичних речовин», - сказав Микола Балан.

«Для належної організації служби проводяться всі необхідні організаційні та практичні заходи. Ми отримали від Національної поліції необхідну кількість радіостанцій та планшетних пристроїв, які підключені до інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Це дає змогу в режимі «он-лайн» слідкувати за оперативною обстановкою в районі виконання завдань», - додав командувач Нацгвардії.

Командувач НГУ також наголосив, що організація та несення патрульної служби здійснюється за практиками аналогічних правоохоронних структур країн-членів організації FIEP, повноправним членом якої Національна гвардія являється з 2017 року.

Окрім виконання завдань у районі проведення ООС та забезпечення громадської безпеки й охорони громадського порядку, військовослужбовці Національної гвардії України разом з іншими безпеково-правоохоронними органами, забезпечують виконання широкого спектра надзвичайно важливих завдань в населених пунктах держави. Йдеться й про охорону об’єктів військово-промислового комплексу, атомних електростанцій, дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, органів державної влади, спеціальних вантажів.

«Станом на сьогодні нацгвардійці забезпечують безпеку 4-х атомних електростанцій, 6 об’єктів військово-промислового комплексу, 2 науково-дослідних інститутів, 117 об’єктів дипломатичного призначення, 41 органу державної влади», - зазначив під час засідання розширеної колегії МВС командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.

З початку 2019 року під час виконання завдань з охорони важливих державних об’єктів гвардійці затримали 2419 порушників. З них 4 особи – за спробу проникнення на об’єкт; 2215 осіб – за порушення пропускного режиму; 18 – за адміністративне правопорушення; 3 – за підозрою у скоєнні злочину; 1 – за порушення режиму охорони; 178 осіб – за спробу крадіжки матеріальних цінностей. Державі повернуто матеріальних цінностей на суму 478 тис. 467 грн.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001054048538208 [2] => 0.085781097412109 )