Аваков обсудил вопросы миграционной политики с правоохранительными органами Израиля

23 августа 2019
18:01
859
Поделиться:

Сьогодні, 23 серпня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч із Міністром з питань охорони довкілля Держави Ізраїль і у справах Єрусалиму та Спадщини, Співголовою двосторонньої Міжурядової ізраїльсько-української Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зеевом Елькіним. Сторони обговорили питання спільних поїздок громадян.

«Незабаром в Україну очікується прибуття до 80 тисяч паломників. Тісне двостороннє співробітництво між МВС України та Ізраїлю дозволило урегулювати проблеми відмов при перетині кордону», - сказав Арсен Аваков, якого цитує прес-служба МВС.

Після підписання Декларації про інтенсифікацію співробітництва, яке відбулося 11 липня, вирішено проблему перетину кордону між Україною та Ізраїлем. Забезпечено належне ставлення до українських та ізраїльських громадян під час проходження прикордонного та митного контролів, зменшено час очікування зворотних рейсі. У разі відмови перетину кордону громадянам надаватиметься офіційний документ із причиною відмови.

Міністр внутрішніх справ України наголосив, що силові відомства активно співпрацюють у питаннях забезпечення безпеки туристів обох країн, протидії незаконного найму та працевлаштування громадян.

Своєю чергою, Зеев Елькін висловив високу оцінку роботи МВС під час президентських і позачергових парламентських виборів в Україні. Також наголосив на низькому рівні антисемітизму в Україні та професійному й злагодженому забезпеченню публічного порядку під час відзначення Рош-Га-Шана в минулі роки.

Нагадаємо, в липні Арсен Аваков та міністр внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка має допомогти подолати кризи у зв’язку з масовою відмовою у в’їзді громадянам обох країн.

Також, Арсен Аваков обговорив із Беньяміном Нетаньягу питання міграційної політики.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
213 028 
+4 069
Болеет:  
114 392 
+1 922
Выздоровело:  
94 443 
+2 083
Умерло:  
4 193 
+64

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007789134979248 [2] => 0.20791697502136 )