политика

Офицеры ВС Канады обговорили сотрудничество с харьковскими гвардейцами (фото)

10 сентября 2019
14:32
1084
Поделиться:

Офіцери об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні ознайомилися з діяльністю Східного територіального управління НГУ з та обговорили можливі напрямки співробітництва.

В ході зустрічі начальник територіального управління полковник Олег Сахон ознайомив гостей із задачами, які виконують підрозділи військових частин. Представники збройних сил Канади в свою чергу представили основні положення програми розвитку професійного старшинсько-сержантського складу НГУ. Також говорили про ефективність участі особового складу в міжнародних навчаннях, нових напрямках підготовки офіцерів та сержантів.

«Особисто я вбачаю у нашому спілкуванні великий позитив, і завжди готовий піти на зустріч. 2014 рік всім нам показав прорахунки у бойовій підготовці, технічному оснащенні. Я переконаний, що завдання не повинні виконуватись ціною людського життя. Тому будь-яка допомога, що сприятиме підвищенню професіоналізму особового складу та покращить якість виконання завдань, буде для нас корисною», - зазначив полковник Олег Сахон.

Які завдання виконують гвардіці і чим живуть іноземні партнери мали змогу побачити у військовій частині 3005.

Командир бригади полковник Сергій Уніятов розповів про структуру бригади та функції, що виконують її підрозділи. Делегацію також ознайомили з сучасниками зразками засобів зв’язку, озброєння, спеціальною та бойовою технікою, продемонстрували виступ кінологічної пари.

В ході візиту іноземні колеги відмітили, що бригада має безліч різнопланових задач, враховуючи і ті, що особовий склад виконує у безпосередній близькості до ворога в ООС.

«Бойовий досвід участі вашого територіального об’єднання в бойових діях в операції об’єднаних сил дуже корисний для нас. Він допомагає проаналізувати цей військових конфлікт, скорегувати підготовку особового складу, а відповідно і надати більш цілеспрямовану допомогу. Тому головна наша мета – це налагодження товариського спілкування з підрозділами Національної гвардії України», – підсумував офіцер по взаємодії з НГУ (радник) від Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні майор Корі Анхорн.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
87 872 
+1 732
Болеет:  
39 645 
+1 183
Выздоровело:  
46 216 
+530
Умерло:  
2 011 
+19

14 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00065708160400391 [2] => 0.42590022087097 )