политика

В Днепре проходят совместные учения НГУ и ВС Канады

13 сентября 2019
15:42
734
Поделиться:

Військовослужбовці НГУ Дніпропетровщини в навчальному центрі підготовки підрозділів Центрального оперативно-територіального об’єднання проходять навчання з мінно-вибухової справи під керівництвом іноземних інструкторів.

В рамках програми двосторонньої співпраці у сфері організації підготовки окремих військовослужбовців і підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії України, спільно з представниками США і Канади на українських військових полігонах, представники Збройних сил Канади відточують майстерність наших воїнів, навчають їх новітнім технологіям та передовим методикам роботи за стандартами НАТО.

Водночас з цим переймають досвід наших хлопців, адже більшість з них пройшли не одну ротацію в АТО та ООС, і теж мають чим поділитися з іноземцями. Теорія і практика, мінування і розмінування, сучасні зразки вибухотехнічного озброєння вивчають гвардійці. Найцікавіша як завжди, практика – локалізація та знешкодження саморобних вибухових пристроїв на відкритій місцевості, в приміщеннях і на транспортних засобах, розмінування та знешкодження протипіхотних, протитанкових та інших мін, які стоять на озброєнні різних країн світу.

Головне завдання канадських фахівців - підвищення обороноздатності нашої країни через впровадження стандартів НАТО під час виконання бойових завдань у районі проведення ООС, у військовій підготовці і повсякденній діяльності частин Національної гвардії України.

За час роботи місії ЮНІФАЕР в Україні, з літа 2015 року, подібні навчання в м. Дніпро проходять вперше. Раніше курси підготовки за стандартами НАТО вже пройшли нацгвардійці Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
51 224 
+810
Болеет:  
26 113 
+124
Выздоровело:  
23 784 
+665
Умерло:  
1 327 
+21

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00094914436340332 [2] => 0.19173908233643 )