общество

В Харькове для гвардейцев разработали интенсивный курс изучения иностранных языков

22 сентября 2019
18:12
790
Поделиться:

У другому наборі на курс інтенсивного вивчення іноземних мов взяли участь 25 військовослужбовців з різних військових частин Національної гвардії України. Курси проводяться за рекомендаціями Бюро мовної координації (BILK). Учасники вдосконалюють свої знання з двох іноземних мов – англійської та французької (20 і 5 учасників, відповідно до зазначених мов).

В процесі занять основна увага зосереджується на поглибленому вивченні англійської та французької мови професійного військового спрямування. Учасники вивчають теми, направлені на особливості міжнародної діяльності Національної гвардії України, миротворчої та повсякденної діяльності військовослужбовців у військових частинах Національної гвардії України.

За словами старшого викладача відділення мовної підготовки мовного відділу майора Іллі Ященка, особливістю цьогорічних курсів є підвищення тривалості навчальних занять з 12-ти до 15-ти тижнів та збільшення кількості учасників, які вивчають французьку мову.

«Інтенсивні курси вивчення іноземних мов дадуть можливість більш ефективно та якісно підготувати військовослужбовців у знаннях англійської чи французької мови військового спрямування, - зазначив майор Ілля Ященко. - Потрібно зрозуміти, що знання іноземної мови на сьогодні не вимога, а потреба часу, особливо, якщо ми говоримо про розвиток Національної гвардії України в рамках міжнародної співпраці».

Військовослужбовці, які виявили бажання пройти інтенсивні курси, в січні 2018 року пройшли відбіркове тестування, згідно з яким були відібрані до складу учасників. Серед них і начальник групи відділу інформації та комунікації ГУ НГУ майор Віталій Сич.

«Національна гвардія України активно рухається в напрямку міжнародного співробітництва, тому військовослужбовці повинні знати мову, якою спілкуються країни-партнери, - переконаний майор Віталій Сич. - Незалежно від військового звання, якщо офіцери стикаються в своїй діяльності з представниками іноземних держав, вони мають знати їх мову для налагодження комунікації, а відтак і подальшої співпраці».

На Київському факультеті також проходять заняття на інтенсивних курсах з вивчення іноземної мови. До підрозділу прибули десять слухачів з військових частин Київського гарнізону, які попередньо пройшли тестування рівня своїх знань. Офіцери вивчатимуть, тренуватимуть, покращуватимуть навички у спілкуванні та використанні іноземної мови як у повсякденній, так і у службовій діяльності.

«Бажаю вам використати відведений на навчання час максимально плідно, адже це великий внесок у ваш особистий розвиток. У теперішній час, фахівець, який знає іноземну мову, має більше перспектив та можливостей реалізувати себе», - підкреслив начальник відділення мовної підготовки майор Іван Ковальчук.

Старший технік групи радіоелектронного устаткування однієї з військових частин НГУ лейтенант Вікторія Корнелюк, поділилася своїми враженнями про перебування на заняттях: «Я трішки хвилююся, але вірю у те, що мені вдасться засвоїти матеріал. У школі іноземну мову я майже не вивчала, а в інституті було технічне її направлення. Мені дуже хочеться вільно почувати себе при спілкуванні з іноземцями. Щаслива, що випала така нагода, адже я завжди мріяла вивчити мову. Неодноразово намагалася зробити це самотужки, за допомогою додатків у телефоні та курсів, але завжди бракувало часу. На сьогодні є час, викладачі й усе необхідне, тож впевнена, що впораюся».

Після успішного проходження курсів, військовослужбовці отримають сертифікати, а отже й подальшу можливість прийняття участі від Національної гвардії України в заходах міжнародного співробітництва ООН та НАТО.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
49 607 
+564
Болеет:  
26 131 
+216
Выздоровело:  
22 193 
+327
Умерло:  
1 283 
+21

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099706649780273 [2] => 0.21569609642029 )