ТОП-темы:       Взрыв в Бейруте   
общество

Молодые солдаты рассказали, почему отдали предпочтение службе в Нацгвардии Украины

22 сентября 2019
18:28
1125
Поделиться:

Позивні «Білий» і «Макі» сьогодні працюють у тандемі. Як і всі оперативники, вони заводять собі позивні, як елементарну пересторогу від російських спецслужб, що полюбляють нишпорити по інтернету в пошуках особистих даних українських військовослужбовців. Вони прикривають один одного, здійснюючи підхід до умовної вогневої точки противника, й так само організовано відходять назад. Пересування «перекатами» - це ази сучасної бойової підготовки піхотинця у складі підрозділу, і майбутні «леви» з батальйону оперативного призначення зовсім скоро навчаться робити це професійно, адже сьогодні для них минає лише четвертий день на полігоні.

«Порівняно з моєю попередньою частиною, в Бригаді набагато краще! – стверджує Білий. – Місцями тяжко, але воно того варте. Ти багато починаєш розуміти для себе, і в цьому тобі допомагають професійні інструктори, тому якщо маєш бажання навчитися, то неодмінно навчишся. Особисто мені тут дуже цікаво - у попередній частині якщо за місяць вдавалося вистріляти 12 набоїв, то це було успіхом. Зазвичай коли ми виїжджали на стрільби, то заряджали у магазин 3-4 набої. А тут ми лише за одну коротеньку вправу вистріляли два повні магазини. Тут є і бажання вчитися і рости далі. Є до чого прагнути!»

«Хочеться насамперед навчитися воювати, робити це професійно! – ділиться своїми очікуваннями Макі. – Працювати з товаришами в групі та здобувати бойовий досвід.»

Бійці екіпіровані якісними РПС, які в гостомельській бригаді носять піхотинці-оперативники. Ці хлопці ще вчора були строковиками, а сьогодні вони контрактники одного з найбільш боєздатних з’єднань у НГУ. Підписати контракт із частиною їх підштовхнули не лише переваги професійної служби, а в першу чергу – любов до своєї країни. Гвардійці готуються захищати її на передовій.

«Після навчання поїдемо в зону проведення ООС, - впевнено каже Макі. – Відчуття страху немає, є бажання захищати державу від російського тероризму».

Білий підтримує думку свого побратима:

«Ми дійсно бажаємо поїхати на фронт! Для цього ми і прийшли в Бригаду. Ми знали, що це бойова частина, яка виїжджає в зону ООС, і прийшли сюди щоб навчитися воювати і виїхати на передову. Це можливість стати справжнім чоловіком».

Джерело: Бригада швидкого реагування НГУ


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
81 957 
+1 008
Болеет:  
35 676 
+596
Выздоровело:  
44 359 
+387
Умерло:  
1 922 
+25

10 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010340213775635 [2] => 0.15208697319031 )