общество

В Хмельницком провели тренинг для лучших кинологов силовых структур Украины (видео)

10 октября 2019
15:09
577
Поделиться:

На базі кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області відбувся масштабний міжвідомчий кінологічний тренінг із захисного напрямку підготовки службових собак.

Загалом у тренінгу взяли участь 65 учасників-кінологів із Нацполіції, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Служби безпеки України, Збройних Сил України (Десантно-штурмові війська, Повітряні сили, Сухопутні війська, Кам'янець-Подільський центр розмінування).

Також на захід були запрошені представники Державно фіскальної служби України та Консультативної місії Європейського союзу в Україні.

Національну гвардію представили кінологи військової частини 3053 разом із своїми службовими собаками, повідомляє прес-служба відомства.

Метою тренінгу вбачають у підвищенні професійної майстерності кінологів та рівня натренованості службових собак в захисному напрямі підготовки, обміну досвідом, перейняття передових методик дресування собак в різних правоохоронних органах та військових формуваннях України.

Під час тренінгу разом зі своїми улюбленцями кінологи відпрацювали питання затримання умовного правопорушника, охорона та оборона кінолога, конвоювання, припинення атаки тощо.

«Подібні міжвідомчі тренінги важливі для усіх їх учасників,- розповідає начальник кінологічної служби Західного ОТО Нацгвардії підполковник Дмитро Мазурик. - Саме тут ми маємо змогу обговорити передові методики дресування службових собак, та перейняти у колег з інших силових структур набутий в процесі виконання службових завдань досвід. А він є різноманітний. На цьому тренінгу кінологи та службові собаки набули необхідних навичок з пошуку людини в приміщенні та роботи з річчю».

У якості тренерів організатори навчань запросили кінологів із більш ніж 30-річним стажем практичної роботи.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
74 219 
+1 061
Болеет:  
31 842 
+298
Выздоровело:  
40 613 
+737
Умерло:  
1 764 
+26

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00094294548034668 [2] => 0.17994093894958 )