общество

Почему лицеисты Харьковщины отдают предпочтение Нацгвардии Украины (фото)

10 октября 2019
17:51
603
Поделиться:

Курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України відвідали ліцей «Правоохоронець», де представили навчальний заклад.

Гвардійці ознайомили ліцеїстів з факультетами та спеціальностями, які існують в Академії, розповіли про вступ та навчання, повідомляє прес-служба учбового закладу.

Також для майбутніх захисників пройшла виставка зразків форми одягу та екіпіровки та зразків озброєння: пістолетів, автоматів українського виробництва «Форт». З 2014 року курсанти та офіцери регулярно виконують вправи стрільб із пістолетів та штурмових гвинтівок «Форт». Ліцеїсти мали можливість підійти та потримати в руках зброю і детальніше розпитати курсантів про її характеристики.

Що стосується форми одягу, присутнім показали спеціальний комплект для виконання службово-бойових завдань штурмовика, парашутиста, снайпера та патрульного. Кожен комплект оснащений додатковим спорядженням: бронежилетами, розгрузками, тактичними рюкзаками та окулярами.

Ліцеїст Руслан Корнєєв вже визначився з майбутньою професією та вузом. Хлопець збирається вступати до Академії Нацгвардії. Раніше Руслан замислювався над тим, щоб вступити на командно-штабний факультет, а після виступу взводу спецназу остаточно визначився, що хоче спробувати себе також у спецназі.

«З дитинства я мрію бути військовим. Хочу захищати свій народ, свою країну. Люблю коли все справедливо, - зазначив ліцеїст Руслан Корнєєв. -Сьогодні мене вразила потужність Національної гвардії, починаючи з виступів курсантів та завершуючи виставками. Обов’язково спробую вступити до Академії Нацгвардії».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
45 887 
+889
Болеет:  
24 649 
+372
Выздоровело:  
20 053 
+505
Умерло:  
1 185 
+12

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00086593627929688 [2] => 0.21770286560059 )