Общество

Правоохранители на День защитника Украины будут работать в усиленном режиме

12 октября 2019
14:52
944
Поделиться:

Про це Голова Національної поліції України наголосив 11 жовтня під час інструктивної наради під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

14 жовтня у державі заплановано близько 300 заходів. Зважаючи на це, правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі.

«Усі поліцейські будуть чітко проінструктовані щодо заходів із забезпечення порядку, адже безпека громадян - це пріоритет у нашій роботі. Це свято для нашої держави, воно повинно пройти без провокацій», - зазначив Ігор Клименко.

У свою чергу начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що правоохоронці отримали заявки на проведення п‘яти акцій.

«Ми також передбачили додаткові резерви для того, аби за потреби впливати на оперативну обстановку. Ситуаційний центр працюватиме у цілодобовому режимі для моніторингу всіх подій та оперативного реагування».

Підсумовуючи, перший заступник міністра внутрішніх справ зауважив:

«Ми маємо забезпечити безпеку кожного громадянина нашої держави. Наше завдання - сприяти громадянам у проведенні акцій, а у випадку будь-яких конфліктів - оперативно реагувати і припиняти їх».


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00088810920715332 [2] => 0.13408613204956 )