общество

В Международном центре представители Вооруженных сил США будут обучать инструкторов Нацгвардии

13 октября 2019
16:06
793
Поделиться:

З робочим візитом до Міжнародного центру НГУ, що на Київщині, завітали представники Європейського командування Збройних сил Сполучених Штатів Америки та Інституту оборони міжнародно-правових досліджень (DIILS) Міністерства оборони США.

Метою візиту іноземної делегації, як зазначає прес-служба НГУ, стало обговорення організаційних питань проведення практичного базового курсу інструкторів (FIFC), а також курсу з правових військових дисциплін (міжнародне гуманітарне право), що відбудеться на базі Міжнародного центру. У продовж двох тижнів американські колеги будуть навчати інструкторів Нацгвардії методиці підготовки та проведенню занять з тактичної, інженерної підготовки, а також тактичної медицини.

«Ми також мали у себе проблеми з методикою проведення занять, але після створення загальних алгоритмів дій інструкторів маємо чіткі стандарти та сертифікаційні програми для їх підготовки», - зазначив у ході брифінгу сержант першого класу Хосе Ореллана Гарсія – інструктор Європейського командування Збройних сил США.

У навчанні візьмуть участь понад 40 інструкторів з центру підготовки підрозділів Міжнародного центру та військових частин оперативного призначення Національної гвардії України.

«У якості спостерігачів та з метою обміну досвідом до участі у програмі підготовки інструкторів будуть залучені викладачі Національної академії та Навчального центру НГУ», - зазначив у підсумку начальник служби координації підготовки сержантського складу та інструкторів управління бойової та службової підготовки ГУ НГУ полковник Дмитро Гуртовий.

У ході зустрічі гвардійці також ознайомили американських колег з інфраструктурою та матеріально-технічною базою Міжнародного центру, були визначені місця проведення занять та їх інформаційно-технічне забезпечення. Вони розпочнуться вже наступного тижня.

Довідково: Проведення практичного базового курсу інструкторів (FIFC) представниками Міністерства оборони США проходить у рамках реалізації Плану з розбудови та розвитку Міжнародного навчального центру (LOE5 GSCF).


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
1462
Болеет:  
1389
Выздоровело:  
28
Умерло:  
45

7 апреля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010149478912354 [2] => 0.21393084526062 )