общество

На Харьковщине гвардейцы поблагодарили парней, которые выбрали для службы Нацгвардию Украины (фото)

16 октября 2019
08:58
1889
Поделиться:

Минулого тижня більше100 військовослужбовців строкової служби військової частини 3017 Національної гвардії України були звільненні до запасу. Це хлопці, які були призвані півтора року тому та прибули з різних регіонів України, повідомляє прес-служба частини.

Відправляти в запас солдат, які відслужили встановлений термін є подією непересічною, як для командування так і для особового складу частини. Протягом служби гвардійці були задіяні в абсолютно різноманітних сферах службової діяльності — серед них артилеристи, мінометники та навіть зенітно-ракетний дивізіон. За цей час вони показали себе справжніми професіоналами і патріотами, та з гідністю виконали свій обов’язок по захисту Батьківщини.

«Сьогодні ви долучилися до славної історії нашої бригади, яка несе службу по захисту територіальної цілісності країни з 2014 року. Ви вправно оволоділи військовою майстерністю та гідно виконали свій обов’язок. Війська дали вам змогу загартуватися фізично й морально, навчитися бути справжніми чоловіками з неабиякою витримкою та наполегливістю. Ми вдячні вам за сумлінне виконання завдань, які були небезпечні та за наполегливість у бойовому навчанні», — привітав звільнених у запас т.в.о. командира частини полковник Олександр Буравков.

Обов'язковим ритуалом під час звільнення в запас також було прощання військовослужбовців з бойовим прапором частини. По закінченню урочистостей на згадку про службу у Національній гвардії України кращі військовослужбовці отримали грамоти та фото на фоні розгорнутого бойового прапора частини.

Серед них і Ігор Майстренко, хлопцю 21 рік, сам він з Черкаської області, до служби навчався в аграрному технікумі, працював по спеціальності, каже, що згадки про військову службу залишилися тільки найкращі.

«Досвід, який ми здобули за час проходження служби знадобиться в подальшому житті, навчанні та працевлаштуванні. За цей період ми всі змужніли, стали більш дорослішими, мужніми, рішучими та відповідальними. Була й теорія і практика, полігонні навчання, головне, що ми всі сумлінно виконали свій службовий обов’язок», — зауважив старший навідник гаубичного артилерійського дивізіону старший солдат Ігор Майстренко.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
184 734 
+3 497
Болеет:  
99 359 
+1 665
Выздоровело:  
81 670 
+1 769
Умерло:  
3 705 
+63

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0013718605041504 [2] => 0.16063284873962 )