здоровье

Во Львове гвардейцы спасали жизни тяжело раненых бойцов ВСУ (фото)

16 октября 2019
10:24
488
Поделиться:

Перша позитивна група крові була надзвичайно необхідна пораненим та травмованим військовослужбовцям Збройних сил України, що днями прибули до Львова. Бійці проходять лікування у медичному клінічному центрі Західного регіону, тому необхідність у донорах тут завжди висока. Прохання про пошук донорів від працівників закладу до свідомих громадян тут лунають часто.

Вже вкотре за цей рік донорами зголосились бути гвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України зі Львова. Хлопці почули про необхідність донорства цієї групи крові і самі попросились здати. Як зазначає начальник медичної служби бригади підполковник Галина Трофименко, бажаючих було багато, і з різними групами крові.

«Кожен раз, коли є потреба у донорстві для поранених, наші гвардійці в перших рядах бажаючих, - говорить Галина Петрівна, - мене це завжди радує і вселяє віру у наше молоде покоління. Немає тих, хто би боявся, чи в останній момент відмовився. Часто хлопці питають, чи відомо якому бійцю потрапить його кров. Це такий особливий момент для них, мабуть».

Вперше став донором гвардієць Андрій Погорєлов. У бригаді хлопець служить вже 4 місяці, говорить, що як тільки почув про те, що прибули поранені бійці та потрібна кров його групи, виявив ініціативу стати донором.

«Навіть не подумав про те, що може бути страшно, чи ще щось таке, - говорить Андрій, - просто хотілось допомогти. Після того, як здав кров, мене нагодували, почував себе абсолютно нормально. Думаю, що коли можна буде, здам кров ще раз. Я не знаю тих військових, з яких вони міст, як їх звуть, так як і вони не знають мене. Але тепер нас буде єднати не тільки любов до України».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
21 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008389949798584 [2] => 0.18770694732666 )