общество

Дети из Ровно собрали и засушили лечебный чай специально для гвардейцев (фото)

17 октября 2019
07:58
528
Поделиться:

Ромашка, м’ята та меліса зібрані дитячими руками буде зігрівати своїм теплом гвардійців військової частини 3055 Нацгвардії України взимку. Рівненські пластуни бережно підготували військовим чай та передали усім гвардійцям через начальника служби психологічного забезпечення старшого лейтенанта Степана Колодія.

Трави збирали улітку пластуни-новачки, яким від 6 до 8 років, сушили за спеціальною технологією та навіть здавали залік із заготівлі чаю. Потім бережно запаковували його у дерев’яні коробочки ручної роботи. У кожну ж коробочку діти вклали і власноруч написані побажання, повідомляє прес-служба НГУ.

Пластун Сергійко з мамою подарували старшому лейтенанту Степану Колодію коробочку з побажанням «Перемагайте». Нацгвардійця це дуже розчулило, каже, що діти дуже раділи і від зустрічі з військовим, і від думки, що їх чай потрапить до військової частини.

Але нічого б цього не сталось без капелана військової частини, отця Івана. Він сам є пластуном вже 30 років і каже, що саме так вчить молодь піклуватись про військових та підтримувати їх.

«Я став пластуном набагато раніше, ніж священиком, — говорить отець Іван, — і дуже розумію наскільки важливо дітям показувати військову службу. Ми намагаємось змалку прививати повагу до військових та загалом до служби, розкривати її з різних сторін. Думаю, що незабаром діти придумають ще щось нове для військових».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
21 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009610652923584 [2] => 0.15783190727234 )