общество

Гвардейцы Харьковщины открыли школьникам все свои секреты (фото)

18 октября 2019
07:46
675
Поделиться:

В яких умовах живуть гвардійці, як харчуються, служать та чим живуть - у військовій частині 3017 НГУ влаштували День відкритих дверей для учнів харківських шкіл та області. Цього разу одразу 5 навчальних закладів відвідали бригаду. Хлопці та дівчата традиційно побачили демонстрацію сучасних зразків екіпірування, озброєння та військової техніки.

Школярі мали змогу ознайомитися зі зразками стрілецької зброї, спеціальними засобами захисту та приміряти спорядження гвардійця. Охочі також спробували себе у ролі екіпажу бойової техніки, та спробували надати першу домедичну допомогу.

«Такі заходи сприяють військово-патріотичному вихованню дітей. В ході спілкування з військовими, підлітки можуть більше дізнатися про свою Батьківщину та її захисників. Переважна більшість дітей вперше у житті тримали у руках справжню бойову зброю, тому були у захваті і з задоволенням фотографувалися», – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської спеціалізованної школи №62 Наталія Кіріченко.

Також у гості до гвардійців завітали учасники міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець», які вже не вперше у військовій частині, але кожного разу з радістю цікавляться програмою заходу.

«Я планую вступати до вищого військового навчального закладу, тож сьогоднішня виставка була для мене корисною і пізнавальною водночас. Мав змогу особисто поспілкуватися з військовими, які проходять тут службу, тож ще раз впевнився у своєму виборі», – поділився враженнями про захід учень 9-го класу Микита Губарєв.

"Колектив військової частини буде радий вітати до нас у гості наступного разу. Чекаємо‼️" - наголосило командування частини Нацгвардії.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00087308883666992 [2] => 0.10464406013489 )