общество

Нацгвардия - это круто: о том, как для всех желающих открыли дверь в Международном центре НГУ (видео)

20 октября 2019
15:17
549
Поделиться:

Гвардійці Міжнародного центру НГУ гостинно відчинили двері для понад 200 юнаків та дівчат з навчальних закладів міста Бориспіль та району, а також Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот». День відкритих дверей для учнівської молоді проводився в рамках відзначення Дня захисника України.

«Упродовж двох років було проведено велику роботу по розбудові нашого Міжнародного центру, в якій приймали активну участь країни-партнери НАТО. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвивати інфраструктуру та навчати підрозділи за різними напрямками службово-бойової діяльності», - сказав на початку заходу полковник Андрій Приходько – заступник начальника Міжнародного центру-начальник навчального відділу (центру) підготовки підрозділів громадської безпеки.

У проведенні Дня відкритих дверей вперше взяли участь група канадських інструкторів «Старе» операції «UNIFIER»,представники Національної академії НГУ та ювенальної превенції Бориспільського відділу поліції, повідомляє прес-служба НГУ.

«Ми також проводимо День відкритих дверей у нас в Канаді, але він носить іншу назву «День відкритого будинку». Для нашого цивільного населення це чудова можливість завітати і подивитись на військову техніку і програму підготовки особового складу», - зазначив під час заходу канадський воррент офіцер Браян Гайсфорд.

За декілька годин гвардійці ознайомили учнівську молодь, викладачів навчальних закладів та гостей з інфраструктурою центру, комунально-побутовими умовами проживання, технікою та стрілецьким озброєнням. Військовослужбовці центрів підготовки підрозділів продемонстрували засоби та прийоми тактичної медицини, екіпірування, що використовується під час охорони громадського порядку та бойових діях тощо.

Офіцери відділення кадрів центру та курсанти Київського факультету Національної академії НГУ детально розповіли про переваги служби у Національній гвардії, умови вступу до гвардійського вишу та на військову службу за контрактом і відповіли на всі запитання, що цікавили охочих.

З великою цікавістю для учасників заходу відбувся тренінг «гартування духу», який провів на тренінговому містечку командного згуртування центру полковник Олександр Черкашин – вчений секретар секретаріату вченої ради Національної академії НГУ.

Своїми враженнями та емоціями від зустрічі з гвардійцями та про Міжнародний центр поділились учасники Дня відкритих дверей:

Василь Козій – директор КЗ КОР "Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату "Патріот": «Ми співпрацюємо з Міжнародним центром вже понад два роки. Нашим ліцеїстам цікаво все, що пов’язано з військовими, адже у нас військово-спортивний профіль. Більшість наших вихованців мріє стати військовими і у них, як віддушина сьогоднішня зустріч. Завдячуємо командуванню центру за тісну співпрацю у військово-патріотичному вихованні ліцеїстів».

Черниш Єлизавета – учениця 10-Б Бориспільської СШ №6: «Нам все сподобалось, особливо як надавати першу медичну допомогу, цікаво було побачити сучасну зброю та техніку, казарма взагалі супер. Розповімо батькам та друзям, що Нацгвардія – це круто!».

Валентина Крисько – заступник директора Старинської СШ Бориспільського району: «Ми дуже раді зустрічі з вами. Багато наших дітей мріє стати військовими. Ми готуємось до гри КВК і в одному із конкурсів діти пропагують професію військового. Дякуємо вам за співпрацю та теплий прийом».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001093864440918 [2] => 0.09082293510437 )