Журналисты показали один день с патрулем Нацгвардии в Днепре и Херсоне (видео)

20 октября 2019
16:35
766
Поделиться:

Журналісти регіональних відділень Суспільного мовлення "UA" провели день із гвардійськими патрулями та розпитали гвардійських правоохоронців і звичайних прохожих, що вони думають про патрулювання.

Дніпро. Перед патрулюванням нацгвардійцям визначають карту пішого та автомаршрутів. Також вони отримують орієнтування на злочинців, які перебувають в розшуку. Зазвичай у патрулі - від двох до трьох людей, може бути один кінолог з собакою. Один патруль пересувається на поліцейському автомобілі, повідомляє прес-служба НГУ.

– Сьогодні патруль з нацгвардійців направився патрулювати Центральний район міста. У групы, яка стежить за порядком на Європейській площі, – Богдан Лешкович.

Нацгвардійці патрулюють вулиці у військовій формі, мають при собі травматичний пістолет та газовий балончик, для затримання використовують металеві кайданки.

У Дніпрі щоденно для патрулювання вулиць залучається до ста військових.

Пресофіцер управління Нацгвардії у Дніпрі Сергій Шенклян каже, що основна мета військових патрулів – запобігання злочинам та профілактика правопорушень.

– За період з 1 серпня 2019 року, фактично за два з половиною місяці роботи наших патрулів, було затримано за підозрою в скоєнні кримінальних злочинів 22 особи, за адміністративні правопорушення – 397 осіб, було вилучено один пістолет, це був стартовий пістолет, перероблений під стрільбу бойовими патронами, – зазначив пресофіцер.

Нацгвардійці виходять на вулиці, аби слідкувати за порядком п’ять днів на тиждень. У середньому, одне патрулювання триває шість годин. Зазвичай, відпочивають у будні дні, адже на вихідних, говорить пресофіцер, кількість злочинів зростає.

Про той же день. але уже в більш південному регіоні України — Херсоні, дивіться у сюжеті:


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007331371307373 [2] => 0.038691997528076 )