общество

В Харькове открылась выставка "Фейерверк чувств" от пехотинца

21 октября 2019
18:14
548
Поделиться:

Саме під такою назвою в одному з Харківських вишів відкрилася персональна виставка колишнього військовослужбовця 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка молодшого сержанта Юрія Неросліка.

Широкому загалу автор представив понад 100 різножанрових художніх робіт. Першими відвідувачами виставки стали воїни ЗС України, ветерани АТО/ООС, студенти та відомі художники, повідомляє прес-служба МО.

— Після бойових дій та демобілізації пензель та фарби позбавили мене від поганих спогадів про війну. Хоч художньому ремеслу ніколи не вчився й почесних звань не маю, мистецтво допомагає не зачерствіти душею та підіймає мій талант вгору. Моя стихія — героїко-романтичні сюжети, краса рідного краю, патріотичні плакати, жіноча краса та кохання, — розповів Юрій.

Його, як успішного майстра, знають не тільки в Україні, а й за кордоном. Упродовж останніх років роботи учасника АТО презентовані в США, Латвії, Литві та Фінляндії. Він брав участь в написанні робіт для багатьох міжнародних флешмобів. Наприклад, плакат Юрія із гаслом «Крим — це Україна!» розміщено у центрі Праги. Чоловік зізнався, що певний відсоток від продажу картин обов’язково перераховує волонтерам та фондам, які опікуються пораненими українськими воїнами.

— Одні роботи пишу буквально за день, над деякими — працюю місяцями. Не вважаю себе героєм, втім стараюся робити свій маленький внесок у перемогу над російським окупантом, — наголосив український фронтовик.

Виставку картин, яка триватиме до кінця жовтня, усі охочі зможуть переглянути безкоштовно у Харківському національному університеті будівництва та архітектури.


Теги: выставка

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
1072
Болеет:  
1023
Выздоровело:  
22
Умерло:  
27

3 апреля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00094294548034668 [2] => 0.21540594100952 )