спорт

Молодые спортсмены рассказали, почему для "срочки" выбрали именно Нацгвардию Украины (фото)

21 октября 2019
19:40
495
Поделиться:

Ці слова можна сказати про військовослужбовців строкової служби військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що днями звільнилися в запас – старших солдатів Олега Аврама та Валерія Уразбаєва.

Олег та Валерій професійно займались спортом до призову. І прийшовши у військову частину, продовжили займатись улюбленою справою.

Час, який вони віддали для захисту своєї держави, пішов їм на користь і вони лише примножили свої спортивні здобутки.

Олег не любить хизуватися своїми перемогами, старається триматися осторонь публічності, хоча йому є що розповісти. Він завжди ставить перед собою великі цілі та досягає їх. Для нього спорт - це не лише перемоги, великі сподівання, самореалізація, але й виснажливі тренування, щоденна робота над собою.

«До служби я професійно займався футболом у Львові. Коли настав час – добровільно пішов на строкову військову службу. Навіть не мав наміру «відкосити». Коли потрапив на навчальний збір у військову частину, мене одразу ж на другий день призначили займатися з такими як я строковиками фізичною підготовкою. Я хотів вдосконалити проведення фізичної зарядки, добавити певні вправи й елементи, так як це бачу, щоб солдати привели себе в форму, - ділиться Олег. - Мене помітив начальник фізичної підготовки і спорту капітан Олександр Хайнасов та почав залучати для участі в змаганнях. Спочатку я виступав як футболіст. Перше моє змагання, яке ми, військовослужбовці військової частини 4114, виграли - це чемпіонат по футболу на першість Національної гвардії України у Дніпрі. Там ми вибороли 1 місце. Я був єдиним строковиком в команді і цим пишаюся. Після цього ми почали готуватись до семиборства - і його ми виграли, а далі «кросфіт», різні легкоатлетичні змагання. Мої колеги грали лише у «футзал», а я хотів розвиватися всебічно. Команда нашої військової частини на змаганнях займала переважно перші та другі місця. Під час моєї служби ми два рази виграли Спартакіаду між військовими частинами Західного оперативно-територіального об’єднання».

Під час проходження строкової служби Олег півтора року займався спортом, виконував функції інструктора з фізичної підготовки. Та пишається, що 8 місяців був старшим в когорті спортсменів-строковиків.

«Після звільнення в запас я маю намір здобути освіту, хочу бути дипломованим тренером, - ділиться планами на майбутнє Олег. - Також планую продовжити займатися кросфітом, а там навіть не виключаю, що повернусь у військову частину на військову службу за контрактом. Головне, що я знайшов собі заміну, навчив, підготував. Адже одні йдуть – інші приходять. А хлопцям, які ще служать та й тим, у кого армія ще попереду, я хочу побажати займатися спортом».

Не більш говіркий, проте впевнений та цілеспрямований 21-річний Валерій Уразбаєв з Дніпропетровської області півтора року тому визначився для себе, що хоче піти на строкову військову службу в Національну гвардію України, оскільки вважає, що вона дає перспективу на майбутнє.

Ще до армії Валерій приділяв спорту багато часу, грав у американський футбол, баскетбол, футбол, захоплювався кросфітом та рукопашним боєм.

Серед спортивних здобутків команди військової частини за участю Валерія - 1 місце в Західному ОТО з семиборства, 1 місце з кросфіту, 3 місце в Західному ОТО з рукопашного бою.

«Перш за все, я вважаю, що військова служба зробила мене дисциплінованим. А по-друге, займаючись спортом, беручи участь в різних спортивних змаганнях, я став фізично та морально сильнішим. І цілком впевнено можу сказати, що один у полі не воїн, головне - командний дух, - коментує Валерій. - Щодо планів на майбутнє, то я й надалі буду займатись американським футболом та кросфітом, проте маю намір вийти на європейський рівень. Гадаю, мені це вдасться, головне докладати до цього зусилля».

«Старші солдати Олег Аврам та Валерій Уразбаєв – це дійсно військовослужбовці, які відповідально відносилися до служби, це спортсмени, які щоденною працею демонстрували своє бажання до перемоги. Вони зробили вагомий внесок у спортивну історію військової частини. Я переконаний, що ті цілі, які вони поставили перед собою, обов’язково будуть досягнуті», - поділився своїми враженнями капітан Олександр Хайнасов.

За їхніми плечима півтора року строкової служби в Національній гвардії України, зараз вони, як і багато їх побратимів, змужнілими повертаються до цивільного життя.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
23 февраля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098419189453125 [2] => 0.23591208457947 )