общество

В Украине началось тестирование прокуроров ГПУ (видео)

23 октября 2019
15:41
613
Поделиться:

У середу, 23 жовтня 2019 року, розпочалося складання іспиту у формі анонімного тестування на знання та вміння у застосуванні закону і відповідність здійснювати повноваження прокурора в рамках атестації прокурорів Генеральної прокуратури України.

Перед початком тестування Заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Віктор Чумак, як Голова першої кадрової комісії, повідомив, що сьогодні тестування мають пройти 4 групи прокурорів, тобто близько 1000 осіб, які подали заяви на проходження атестації і переведення на роботу в нові органи прокуратури. Остання (п'ята ) група прокурорів ГПУ складе цей іспит завтра, 24 жовтня 2019 року, повідомляє прес-служба відомтсва.

Під час тестування кандидатам на посади прокурора потрібно за допомогою комп’ютерної техніки дати відповідь на 100 питань за 100 хвилин. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Результат кожного кандидата з’являється на екрані комп'ютера одразу після завершення тесту.

Прокурори, які набрали потрібну кількість балів (прохідний бал – 70) допускаються до наступного етапу атестації – тестування на загальні здібності та навички.

«Прокурори, які хотіли пройти тестування, прийшли сюди навіть на милицях. Тобто, по великому рахунку, нема страху, а є бажання все-таки довести свою професійну придатність і пройти атестацію», - констатував В. Чумак.

Нагадуємо, тестування для прокурорів ГПУ проводиться в рамках атестації прокурорів на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури». 1082 прокурори Генеральної прокуратури України подали заяви про намір пройти атестацію для переведення в Офіс Генерального прокурора. Атестація прокурорів інших рівнів розпочнеться після створення Офісу Генерального прокурора.

Загалом атестація прокурорів відбувається в кілька етапів і полягає в перевірці професійних компетенцій і загальних здібностей, а також відповідності вимогам професійної етики та доброчесності. Останній етап проходитиме у формі співбесіди та включатиме в себе виконання ситуаційного завдання. Метою реформи є створення ефективної незалежної прокуратури, якій довірятиме суспільство.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
21 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099778175354004 [2] => 0.53414583206177 )