политика

ГБР успокаивает журналистов: ищут только информацию об отдыхе Порошенко на Мальдивах

23 октября 2019
21:01
934
Поделиться:

Державне бюро розслідувань є партнером для всіх журналістів-розслідувачів і ніколи не піде на кроки, які обмежують їх права і свободи. Про це йдеться у заяві, яка оприлюднена на сайті ДБР.

Усі дані, що затребують слідчі ДБР у «Радіо свобода», стосуватимуться виключно матеріалів програми «Схеми: корупція в деталях» – «Mr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента Порошенка», які допоможуть у розслідуванні кримінального провадження щодо імовірного незаконного переправлення через державний кордон колишнього Президента України, інших службових осіб.

Зважаючи на вважливість проведення об’єктивного, незалежного, професійного досудового розслідування щодо дій п’ятого Президента України, розраховуємо, що «Радіо свобода» піде на співпрацю з ДБР.

Враховуючи, що Петро Порошенко не надає показів, для встановлення всіх обставин у рамках цього провадження нам потрібна ваша допомога. Зокрема, покази знімальної групи щодо тих подій. Інформація, яку з’ясували журналісти, має бути оформлена в рамках кримінального провадження.

Водночас, наголошуємо, що ніколи не збирали та не будемо збирати конфіденційні дані про журналістів. У тому числі, ДБР не цікавить джерела отримання інформації журналістами. Також ми не збираємося проводити обшуки.

Ми прагнемо лише конструктивної співпраці з представниками ЗМІ і наявності якісних журналістських розслідувань, адже маємо спільну мету – притягнення винних до відповідальності.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
1072
Болеет:  
1023
Выздоровело:  
22
Умерло:  
27

3 апреля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008552074432373 [2] => 0.13558721542358 )