общество

Гвардейцы в ООС знакомят детей с навыками противоминной безопасности (видео)

11 ноября 2019
10:21
578
Поделиться:

Враховуючи небезпеку та важливість очищення території від вибухонебезпечних предметів, фахівцями-інженерами угруповання НГУ в ОТУ «Схід», які виконують завдання в районі ООС, було проведено заняття з учнями Мирненської загальноосвітньої школи Донецької області.

Разом з працівниками ДСНС, гвардійці розповіли як виявити і діяти під час знахідок, а також продемонстрували види тих, чи інших вибухонебезпечних предметів.

«На сьогоднішній день проходить розведення військ в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське, і це означає, що багато території залишається не розмінованою та забрудненою вибухонебезпечними предметами. А отже, діти повинні знати види вибухівок, в яких речах та де вони можуть знаходитись», – зауважив командир групи розмінування підполковник Володимир Кусяк.

За даними груп гуманітарного розмінування, близько 7000 га землі в Донецькій та Луганській областях не розміновано та можуть містити небезпечні знахідки. Особливо в лісопосадках та прилеглій до населених пунктів територій. Більшість із них є: гранати, міни, саморобні вибухівки та артилерійські снаряди, які залишились під час бойових дій на сході України та після подій Другої світової війни. Тому, аби зберегти життя мирних жителів фахівці з інженерної справи Нацгвардії проводять розмінування Донбасу.

За період виконання завдань інженерами угруповання НГУ в ОТУ «Схід», перевірено та розміновано понад 40 га територій, вилучено та знищено 18 артилерійських снарядів калібром 23-125 мм, включаючи 8 снарядів часів Другої світової війни, 9 гранат різного типу, а також 12 сигнальних та протитанкових мін.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098896026611328 [2] => 0.14127993583679 )