общество

Инструкторы армии Швеции продолжат подготовку украинских гвардейцев (видео)

14 ноября 2019
07:11
436
Поделиться:

Навчальний центр Національної гвардії України відвідала делегація, яку особисто очолив начальник Академії підготовки сержантського складу Збройних сил Швеції полковник Андерс Стах.

Разом з представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади та Швеції в Україні (місії UNIFIER) начальник Академії став почесним гостем під час випуску військовослужбовців «Базового курсу лідерства» ПР-2.

«Для мене честь бути присутнім на вашому випуску. І я радий бачити, що серед курсантів є як чоловіки, так і жінки. Коли ви повернетесь у свої підрозділи, то матимете більшу відповідальність, вам потрібно буде вдало реагувати в різних ситуаціях, до яких вас навчали і готували тут, у Навчальному центрі. Тому бажаю вам завжди справлятися з поставленими завданнями, берегти себе і своїх підлеглих», - побажав випускникам полковник Андерс Стах.

Окрім того, іноземні колеги оглянули учбово-матеріальну базу, ознайомились з проведенням теоретичних та практичних занять різних напрямків підготовки.

Викладачі та курсанти кінологічної служби продемонстрували вміння своїх підопічних, а автомобілісти - можливості військової техніки.

Тривалий час досвідчені інструктори Академії підготовки сержантського складу Збройних сил Швеції разом із колегами зі Збройних сил Канади на постійній основі залучені до розробки програм навчання та проведення практичних навчань курсантів Навчального центру.

Також в ході візиту обговорювалась подальша співпраця, обмін досвідом та практична допомога у навчанні.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097417831420898 [2] => 0.15137100219727 )