общество

Нацгвардия получит в 2020 году мощную поддержку международных партнеров

15 ноября 2019
16:24
621
Поделиться:

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулася робоча зустріч представників структурних підрозділів ГУ НГУ та іноземних тренувальних місій і організацій в Україні щодо обговорення заходів співробітництва на 2020 рік.

У зустрічі взяли участь представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція «UNIFIER»), Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні, Офісу зв'язку НАТО та Групи радників з питань доктрини та освіти (США).

Учасники обговорили потреби у підготовці підрозділів та спланували заходи індивідуальної та колективної підготовки за участі країн-партнерів.

Навчання охоплюватимуть напрями інженерної, бойової та спеціальної підготовки. Крім того було обговорено можливість започаткування співробітництва за напрямками підготовки підрозділів спеціальних операцій, РХБ захисту, а також артилерійських та танкових підрозділів. Для навчань особового складу іноземні партнери залучають кваліфікованих викладачів та інструкторів, а також надають допомогу в удосконаленні навчально-метеріальної бази та розробці навчальних програм.

Під час обговорення офіцер із взаємодії з НГУ від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади майор Стівен Лонг представив концепцію проведення курсу підготовки офіцерів з розробки навчальних програм у НГУ на базі Національної академії, початок якого сплановано на лютий 2020 року.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081896781921387 [2] => 0.087416887283325 )