общество

Виновница кровавого ДТП в Харькове желает домой, на волю

21 ноября 2019
16:55
1508
Поделиться:

Зайцева не хоче сидіти, Зайцева хоче додому.

Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду і чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за 6 смертей і 6 покалічених людей надто суворим покаранням. І подала скаргу до Верховного суду. Там просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або ж зменшити термін ув'язнення до 5 років умовного покарання. Відшкодування ж Зайцева просить поділити з Дроновим 70 на 30. 70 відсотків Дронову, звісно. Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху - юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків.

Геннадій Дронов також подав скаргу до Верховного суду, однак поки немає інформації чи взято її до розгляду. Також Дронов змінив адвоката, за моєю інформацією його інтереси представлятиме адвокат Харківської правозахисної групи Геннадій Токарев.

І Зайцева, І Дронов нині відбувають покарання - Дронов у виправній колонії на Полтавщині, Зайцева - у виправному центрі на Дніпропетровщині.

Тетяна Доцяк, журналіст

Оригінал


Теги: Зайцева

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00093889236450195 [2] => 0.14704990386963 )