общество

Как в Днепре армейцы помогают делать уроки "Защиты Отечества" интересными (фото)

21 ноября 2019
20:26
1068
Поделиться:

Про це розповідають прес-офіцери Дніпропетровського обласного центру комплектування, який прийшов на зміну обласному військкомату.

У 76-й школі розклад занять старшокласників з предмету «Захист Вітчизни» передбачав третій та п'ятий урок, але виявилося, що вчитель, який викладає цей предмет також є вчителем «Трудового навчання», і четвертий урок в нього був із дітьми третього класу. І звісно, коли діти побачили військових із зброєю їм закортіло дуже ретельно її оглянути, потримати у руках, з’ясувати з чого вона складається. Безліч питань: а чим він стріляє, а скільки він коштує, а чи проб’є пострілом стіну, а скільки він важить, а чи можна потримати, а покажіть як він розбирається?! Так пройшов незапланований, але дуже насичений на позитивні емоції час. Бажання дітей було виконано.

Хочеться зазначити що в цій школі шанують військових. У центральному холі розташовано стенди із фотокартками та тезисним описом подій на сході країни з 2014 року, які вже увійшли в сумну історію нашої держави. Є пам’ятна дошка колишньому учню цієї школи Сергію Валаху, який загинув під час виконання бойового завдання 20 березня цього року. Є фотокартки із колишніми учнями, які захищали, або продовжують захищати наш суверенітет.

«Уроки «Цивільного захисту» та «Захисту Вітчизни» дуже важливі тому що діти повинні вчитися захищати свою Батьківщину, хоча вони прагнуть миру. Я дуже вдячна військовим, які до нас приходять та вчителям, які вчать нашу молодь бути впевненими та патріотично налаштованими громадянами», зазначила директорка 76 школи міста Дніпра Сазанська Ганна Олександрівна.

Проведеними заходами задоволений і вчитель предмету Олександр Валентинович Баранько, який зазначив, що дітям не вистачає саме практичних занять із зброєю та продемонстрував нам дерев’яний макет автомату. Тепер, із справжньою учбовою зброєю підвищувати рівень підготовки і проведення уроків буде набагато цікавіше.

У школі № 140 нас радо зустріла директорка Кулик Наталія Григорівна, і після проведення занять зазначила, що такі заходи треба проводити на постійній основі.

«В нас довго не було викладача з предмету «Захист Вітчизни», тому його проводили або вчителі з фізичного виховання, або трудового навчання. Нещодавно нам вдалося знайти вчителя з цього предмету, полковника в запасі. Відтоді рівень викладання значно зріс. І я дуже вдячна, що ви знайшли час і зацікавили наших дітей. Це їм дуже потрібно», зауважила Наталія Григорівна.

В кожному районі Дніпропетровщини такі заходи будуть тривати на постійній основі. Далі буде!


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
709 701 
+16 294
Болеет:  
362 473 
+7 213
Выздоровело:  
335 135 
+8 897
Умерло:  
12 093 
+184

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00093793869018555 [2] => 0.12051296234131 )