общество

Бригада быстрого реагирования Нацгвардии Украины поблагодарила журналистов за честные материалы

3 декабря 2019
19:44
752
Поделиться:

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України продовжує виконувати важливу місію із захисту нашої землі та громадян України на сході нашої держави.

Воїни Бригади вгризаються у українську землю, будуючи укріплення з українськими прапорами. Це не тільки дає можливість не попасти під приціл російського снайпера та ворожої артилерії, а й всім показує, що ми зі своєї землі не підемо.

Вони не бачать своїх батьків, дітей, чоловіків, дружин багато місяців, наші герої жертвують найдорожчим - життям, заради захисту держави та її громадян. І це не всі подвиги та новини про них, адже боротьба за суверенітет України триває щодня, на одній із найскладніших ділянок у першій лінії зони проведення ООС. Багато бійців нагороджені за мужність та героїзм. Проте, навіть зараз, хлопці несуть службу не заради нагород чи медалей, а заради збереження нашої держави!

Коли ворог закидує протипіхотні міни ПОМ-2 в район зеленої зони та місця, де мешкають цивільні громадяни, бійці військової частини 3018, ризикуючи своїм життям, розміновують та застерігають людей від небезпеки.

Усього цього не було би без сучасної бойової підготовки та прогресивного управління Бригади швидкого реагування. Штаб бригади одним із перших в Україні перейшов на структуру управління за стандартами НАТО і довів ефективність такого управління в бойових умовах.

Сьогодні це допомагає ефективно виконувати бойові завдання в районі Світлодарської дуги та комплексно протистояти агресору. Командування бригади прогресивно підійшло і до потреб військовослужбовців, оптимізувавши та скоротивши робочий день у пункті постійної дислокації й отримавши найкраще матеріальне забезпечення, що насьогодні доступне в Національній гвардії України.

Філософія бойового братерства - це той кістяк, навколо якого сформовано сьогоднішніх бійців Бригади швидкого реагування. І вони щодня у бою доводять своє право називатися “левами”, адже тільки у битві народжується справжня мужність.

Дякуємо телеканалам Україна, 24 канал, ICTV, 1+1, UATV, Інтер, 5 канал за об’єктивне та неупереджене висвітлення діяльності бійців Бригади швидкого реагування по захисту рідної землі.

Слава Україні!


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
635 689 
+10 945
Болеет:  
333 554 
+6 678
Выздоровело:  
291 060 
+4 143
Умерло:  
11 075 
+124

23 ноября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00074505805969238 [2] => 0.20389413833618 )