политика

Вакарчук: мы работаем над планом деоккупации Крыма и Донбасса

16 декабря 2019
11:54
905
Поделиться:

Народный депутат Украины и лидер партии "Голос" Святослав Вакарчук заявляет о необходимости разработки внутри страны общего плана деоккупации Крыма и Донбасса, отмечает, что в его команде уже над таким планом работают.

Об этом Вакарчук написал на своей странице в соцсети:

У мене питання до президента. В неділю в зоні проведеня ООС загинув український воїн, 21-річний нацгвардієць, сержант Сергій Михальчук.

Весь тиждень Міністерство оборони України повідомляє про продовження обстрілів, ось цитата: "Російська Федерація знову не виконує взяті на себе зобов’язання щодо сталого припинення вогню відповідно до прийнятого підсумкового комюніке на переговорах лідерів «Нормандської четвірки» у Франції." – прямо кажуть наші військові.

То чому, пане президенте, ми продовжуємо обговорювати "політичне врегулювання"?

Про яке «врегулювання» ми можемо говорити, якщо на Сході продовжують стріляти, а матері отримують похоронки?

Тільки повне і всеохопне припинення вогню може відкрити можливість для будь-яких наступних домовленостей. Безпека – це тривала, не менш як півроку тиша на фронті. Тільки це покаже, що росіяни готові про щось з кимось домовлятися. І тільки тоді ми можемо говорити про будь-які наступні кроки.

Згадайте "червоні лінії", за які вийшли люди на вулиці. Спочатку безпека, потім – будь-що інше. Голосування про "особливий статус" показало, що про ці "червоні лінії" дехто почав забувати. І політсила президента і навіть одна з політичних сил, яка ці лінії артикулювала.

В результаті ми поки йдемо за планом, який придумали в Кремлі і продавили в Мінську. Доповнивши неприйнятною "формулою Штайнмаєра". Під канонаду російських снарядів та прильоти російських мін.

Ми мусимо це змінити. Нашим завданням повинно бути досягнення повного, всеохопного, тривалого припинення вогню та повернення наших полонених і заручників. Крапка.

А всередині країни нам треба почати розробку нашого спільного плану деокупації Криму та Донбасу. Який включатиме і безпековий, і політичний, і економічний і соціальний блоки. Ми уже працюємо над таким планом, і будем готові представити його суспільству, політичним силам та міжнародним партнерами.


Теги: Вакарчук

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 182 969 
+5 348
Болеет:  
232 501 
-9 054
Выздоровело:  
928 969 
+14 239
Умерло:  
21 499 
+163

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007331371307373 [2] => 0.0972740650177 )