Политика

Николаевские моряки пополнились на 200 срочников

4 января 2020
17:19
1102
Поделиться:

Сегодня в Николаеве состоялась торжественная церемония принятия Присяги на верность народу Украины военнослужащими срочной службы Военно-морских сил Украины.

К присяге был приведены 208 курсантов 198-го Учебного центра ВМС - представители 15 областей, рассказывает информагентство Минобороны:

− Сьогодні вами буде дана Присяга вірності Україні, українському народові, українській землі. Це не просто урочисті заходи, це клятва своїй країні захищати її до останнього. Я впевнений, що ті слова, які ви нині скажете, пройдуть по всьому вашому життю, − сказав під час вітального слова начальник центру капітан 1 рангу Шаген Шайволодян.

Протягом місяця матроси-контрактники на базі Центру навчалися військової справи. Заняття складалися з трьох частин: тактична, вогнева та медична підготовка. Більшість з вояків нестимуть службу в берегових підрозділах та у корабельному складі ВМС Збройних Сил України. Загалом протягом 2019 року в навчальному центрі було підготовлено майже тисячу призовників.

Романтичною родзинкою заходу стало освідчення у коханні. У однострої матрос Богдан встав на коліно та запитав свою дівчину, чи готова вона вийти за нього заміж, на що отримав ствердну відповідь.

Після завершення ритуалу складання військової Присяги гості навчального центру мали можливість ознайомитися з умовами проходження служби у військовій частині. Зокрема вони оглянули казарми, сучасні навчально-тренувальні комплекси, обладнання та технічні засоби центру.

Навчальний центр ВМС готує від командирів кораблів до сержантів і рядових матросів. За останні два роки центром на обладнання нової та модернізацію вже існуючої навчально-матеріальної бази було витрачено 49 млн гривень.

У 2020 році заплановано будівництво навчально-тренувального комплексу з водолазної підготовки, закупівля для класу розвідувальної підготовки новітнього обладнання (теплові зору, дальноміру та БПЛА), проведення ремонту стадіону. В процесі закупівлі знаходиться обладнання для лазерного симулятора бойових дій для курсу морського піхотинця LASERTAG. Незабаром на базі центру обов’язково з’являться тренажери «Дизельно-генераторна установка» й «Такелажна справа».


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00078892707824707 [2] => 0.064170837402344 )