общество

В Харькове провели занятия по теробороне (фото)

25 января 2020
18:52
1093
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети сообщает Харьковский областной военкомат:

25січня 2020 року з резервістами та військовозобов’язаними управління 113 обр ТрО та батальйонів ТрО 113 обр ТрО Харківського ОВК проведені заходи в рамках «Єдиного стрілецького дня», в місцях формування військових частин, на яких відпрацьовувалися питання з вогневої, тактико-спеціальної підготовки, тактичної медицини з виконанням стрільб зі стрілецької зброї в інтерактивному тирі. Даний захід проводився з метою удосконалення практичних навичок резервістів, військовозобов’язаних організаційного ядра підрозділів територіальної оборони у володінні стрілецькою зброєю, тактичними діями під час виконання завдань, в наданні першої домедичної допомоги, а також отримання знань з питань розвідки та тактичної медицини.
Врамках заходу основним елементом було виконання вправ стрільб із стрілецької зброї в інтерактивному тирі, також було проведенні імітації бою з застосуванням системи MILES, оскільки в умовах сучасного загальновійськового бою кожен резервіст повинен вміти влучно стріляти та вражати цілі з любих положень.
До проведення занять були задіяні досвідчені інструктори, які були учасниками бойових дій на сході України.
Заняття проходили одночасно у всіх батальйонах ТрО та управлінні бригади. До участі у проведенні даного заходу було залучено 150 резервістів та військовозобов’язаних приписаних до комплектування 113 обр ТрО.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
27 февраля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001079797744751 [2] => 0.14838099479675 )