общество

Полицейские офицеры громады Черкасской области получили служебные авто

18 февраля 2020
15:32
900
Поделиться:

Каждое транспортное средство укомплектовано всем необходимым для работы работника полиции

Уже сегодня полицейские отправятся в свои территориальные громады, где будут жить и нести службу.

Участие в мероприятии приняли представители Посольства США, ІСІТАР, главы объединенных территориальных общин.

Черкасская область стала третьей областью в Украине, где приступили к работе полицейские офицеры общины.

Ранее проект успешно внедрен на территории Днепропетровской и Кировоградской областей. Перед назначением каждый полицейский офицер общины прошел тщательный отбор и трехмесячный углубленный курс подготовки с участием украинских и иностранных специалистов, отмечает пресс-служба МВД.

«Поліцейський офіцер громади – проєкт, який ми запустили у травні минулого року, а сьогодні презентуємо його і в Черкасах. В сільській місцевості проживає понад 27 мільйонів громадян – це більша частина населення нашої держави. І тому проєкт має назву «Я тут». Проєкт створений саме для цих населених пунктів, саме для кожної об’єднаної територіальної громади, аби кожний громадянин нашої держави в найвіддаленіших куточках, в кожному селі відчув, що є захист. Здавалося б, зовсім не давно голови окремих територіальних громад на Черкащині підписали із Наполіцією Меморандум про співпрацю. І сьогодні ми представляємо поліцейських, які успішно пройшли навчання та готові забезпечувати правопорядок у ваших об’єднаних територіальних громадах», - зазначив Ігор Клименко.

Голова Нацполіції зауважив, що реалізація цього потужного проєкту стала можливою завдяки співпраці з міжнародними партнерами.

«Можна ствердно сказати, що вже сьогодні Черкащина має своїх 27 поліцейських офіцерів громади. Дякуючи органам місцевої влади, поліцейським створені належні умови для комфортного несення служби. А для того, щоб кожен поліцейський офіцер громади був мобільним і вчасно реагував на виклики, ми із новопризначеним начальником поліції Черкащини Михайлом Куратченком вручаємо їм ключі від 27 службових автомобілів «RenaultDuster», кожен із яких укомплектовано планшетом, принтером, аптечкою, іншими речами, які стануть у пригоді поліцейському в разі необхідності надати термінову допомогу людям», - сказав Ігор Клименко.

Керівник відомства наголосив, що поліцейський офіцер громади – це не звичайний поліцейський. Фраза «Я тут» стала гаслом цього проекту, адже передає основну місію поліцейського офіцера громади, який має бути відкритим, орієнтуватися у проблемах мешканців, оперативно надавати їм допомогу:

«Цей проєкт допоможе створити безпекове середовище у містах та селах, де кожен громадянин почуватиме себе захищеним. Це основна ціль як поліцейського офіцера громади, так і поліції в цілому», - підсумував Ігор Клименко.

Представник відділу з правоохоронних питань Посольства США Олег Савчин привітав нових поліцейських офіцерів громади із завершенням навчання.

«Суть цього проєкту передусім у партнерстві. Я думаю, що в цьому його особливість, у цьому його сила. Починаючи з найперших кроків цього проєкту, громади брали участь у відборі своїх поліцейських, у забезпеченні для них нормальних умов праці на території їхніх громад. Сьогодні практично кожен наголошував на важливості превенції. Я хочу сказати, що професіоналізм ваш як поліцейських, ваша ефективність, насамперед буде оцінюватися не за кількістю правопорушень, які вдалося задокументувати, зареєструвати, зібрати матеріали, а за кількістю тих правопорушень, яких не сталося», - сказав Олег Савчин.

Представники місцевої влади та ІСІТАР побажали поліцейським офіцерам громади успіхів у роботі та легкої служби у громаді.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
1072
Болеет:  
1023
Выздоровело:  
22
Умерло:  
27

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00083088874816895 [2] => 0.11619806289673 )