политика

Позор на весь мир: ООН осудила бесчеловечное и аморальное поведение жителей Новых Санжар

21 февраля 2020
20:08
2209
Поделиться:

Представительство Организации Объединенных Наций в Украине осудило насильственные действия местных жителей в поселке Новые Санжары на Полтавщине по отношению к эвакуированным из Китая.

«Нападениям на эвакуированных украинских граждан вчера вечером в Полтавской области не место в сегодняшней Украине», - заявили в представительстве и отметили, что эвакуированные уже и так пострадали от длительной изоляции и заслуживают достойного к себе отношение.

Заява ООН в Україні щодо вчорашньої атаки на громадян, евакуйованих з Уханю:

"Напад на евакуйованих українських громадян минулої ночі в Полтавcькій області не повинен мати місця в сьогоденній Україні. Ці чоловіки та жінки вже пройшли через травматичний період затяжної ізоляції й заслуговуть на повагу до гідності та безпечне повернення до України.
ООН засуджує насильство та закликає уряд вжити всіх необхідних заходів для гарантування безпеки для всіх, кого торкнулась ця ситуація. Ми продовжуємо підтримувати заходи українського уряду щодо посилення готовності та реагування на спалах вірусу COVID-19.
У нашому роздробленому та розділеному світі здоров'я є однією з небагатьох сфер, яка дає змогу країнам можливості працювати разом заради спільної справи. У минулому, в ситуаціях зі спалахами хвороб, страх і недовіра гальмували, а зовсім не допомагали реагувати на загрозу. Тому, зараз - час фактів, а не страху, час раціональності, а не чуток. Це час солідарності, а не стигми".


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
942
Болеет:  
900
Выздоровело:  
19
Умерло:  
23

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011229515075684 [2] => 0.10104298591614 )