политика

Украина отмечает День Национальной гвардии

26 марта 2020
06:58
1033
Поделиться:

По случаю праздника побратимов поздравил командующий НГУ генерал-лейтенант Николай Балан.

Текст обращения боевого генерала приводит сайт НГУ:

Шановні бойові друзі! Прийміть найщиріші привітання з нагоди шостої річниці з Дня створення Національної гвардії України.

Від першого дня створення формування у буремному березні 2014 року і по сьогодні воїни-гвардійці щоденно виконують завдання по захисту незалежності і територіальної цілісності держави на сході України, весь цей час залишаються однією з найважливіших складових Об’єднаних сил.

Одночасно з участю у відсічі збройної агресії Національна гвардія України виконує значний обсяг завдань із захисту законності і правопорядку в усіх регіонах держави. Гвардійці забезпечують охорону важливих державних об’єктів та дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, підтримують громадський порядок на вулицях міст і селищ, здійснюють конвоювання, екстрадицію та охорону підсудних і захищають публічну безпеку під час масових заходів.

Керівництво держави високо цінує ратну працю військовослужбовців. Разом з тим вищим критерієм оцінки нашої роботи залишається рівень довіри суспільства. Я пишаюся тим, що мільйони пересічних українців сприймають бійців у гвардійських одностроях як своїх захисників, на допомогу яких можна покластися у бідь-якій ситуації. Висока повага і шана простих громадян – наша з вами спільна заслуга, найвищий здобуток та орієнтир на майбутнє.

Після вступу до Міжнародної Асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи (FIEP) Національна гвардія впевнено продовжує розвивати міжнародне співробітництво з військовими правоохоронними структурами провідних європейських країн.

Національна гвардія України впевнено йде шляхом реформування, забезпечуючи наближення до стандартів провідних країн світу, удосконалюючи сумісність з військовими структурами НАТО.

Продовжується процес впровадження сучасних зразків озброєння і військової техніки, розвиток системи всебічного забезпечення.

Наближення до світових стандартів відбувається і у сфері соціального захисту військовослужбовців, у тому числі будівництва житла для наших воїнів.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сумлінною службою зміцнює авторитет Національної гвардії України у суспільстві.

У день професійного свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, сил і енергії для нових здобутків.

Висловлюю вдячність за підтримку усім ветеранам, добровольцям, волонтерам, членам сімей військовослужбовців.

Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

З повагою,

командувач Національної гвардії України

генерал-лейтенант

Микола БАЛАН

По заказу Министерства культуры молодежи и спорта Украины команда ООО «Мейнстрим Пикчерз» в тесном сотрудничестве с пресс-службой Национальной гвардии Украины создали документальный фильм под названием «Национальная гвардия Украины. Изменения, развитие, достижения», отмечает сайт:

Спільний кінопроєкт хронологічно показує, як у 2014-му році Нацгвардія прийняла на себе перші удари у війні з російсько-окупаційними військами і не дала ворогу просунутись вглиб країни. Фільм демонструє, що професійний погляд гвардійців прикутий не лише до Донбасу, а й до решти території України, де військові правоохоронці забезпечують громадський порядок та охорону важливих державних об’єктів.

Кінострічка розповідає про шлях Нацгвардії з моменту її створення, результати міжнародного співробітництва, зміни в підготовці особового складу та щоденну службово-бойову діяльність. Велика увага приділяється впровадженню в життєдіяльність Нацгвардії міжнародних норм та стандартів країн-партнерів. Зокрема, глядач зможе оцінити бойові спроможності, які Нацгвардія наростила за останні роки, досягнення у матеріальному та технічному забезпеченні підрозділів, соціальному захисті військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Майже 300 годин зйомок військових навчань, служби та життєдіяльності гвардійців із залученням танків, вертольотів та бронетехніки. Понад 1000 гігабайт відеоматеріалу різноманітних військових сцен з усіх куточків країни. 3 тижні якісного монтажу аби якнайбільш ефективно передати глядачам міць Нацгвардії, історію її розвитку та основні досягнення.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
794
Болеет:  
761
Выздоровело:  
13
Умерло:  
20

Сегодня
1 апреля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00091409683227539 [2] => 0.10513401031494 )