общество

Вниманию абитуриентов: информация для тех, кто мечтает стать настоящим офицером и гвардейцем

22 мая 2020
14:30
804
Поделиться:

Хочете відчути смак справжнього військового життя? Бажаєте стати впевненим у собі? Плануєте кар'єрне зростання? Мрієте про перспективне та стабільне майбутнє? Спеціально для вас, абітурієнтів 2020, - новий проект «Наші переваги або чому слід обирати НА НГУ».

Станьте частиною дружньої гвардійської родини, не пошкодуєте!

Безкоштовна освіта

Вища освіта в Україні сьогодні – справа не з дешевих. Але, вступивши до Академії Нацгвардії, ви, гарантовано, будете набувати знання безкоштовно, адже навчання курсантів здійснюється виключно за державним замовленням.

Крім того, відтепер подати документи для вступу дуже просто, адже закон убрав зайву ланку на шляху до вашої мрії – військкомати. Сьогодні вам вже не треба звертатись до них – документи приймаються без рішення, думки або впливу військкоматів – через сайт Академії.

Проживання

Забудьте про те, що вам потрібно буде шукати квартиру в місті- мільйоннику або витрачати дорогоцінний час, нерви та гроші на громадський транспорт, щоб дістатися від гуртожитку до навчального закладу. Не бійтеся й проживання в казармі, воно хоч і очікує, але виключно у перші два роки навчання. Далі захисники мають можливість оселитися у комфортабельному гуртожитку, розміщеному на території Академії або проживати у місті. Якщо ж ви гвардієць, який вступає на навчання з військових підрозділів НГУ та інших структур за контрактом, то також можете проживати, або в гуртожитку, або в місті.

Щодо дівчат, вони з першого року навчання проживають в гуртожитку.

До речі, умови в гуртожитку не гірші в порівнянні з квартирою в місті. Кімнати для курсантів розраховані на 6 осіб.

Сучасні меблі та необхідні умови, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та сприяють зручності експлуатації, а також підвищують комфорт проживання в них.

У житлових блоках, призначених для проживання курсантів, розміщено по 2 кухні. У будівлі також встановлено новий сучасний пасажирський ліфт.

Повноцінне речове забезпечення

В наших курсантів насправді «тісні» шафи від форми одягу й спорядження.

Гвардієць має необхідний перелік речей, які за рахунок держави отримує посезонно, а саме одразу після зарахування до списків особового складу Академії Нацгвардії.

А наразі, давайте дізнаємось, що ж включено до цього списку?

Військова форма, взуття, нагрудні знаки, знаки розрізнення і фурнітура, натільна і тепла білизна, теплі речі, спорядження та рюкзаки.

Непоганий початок, правда ж?

Якісне харчування

 
 
Вагомою перевагою навчання в Академії є безкоштовне харчування для гвардійців. Здавалося б, звичайна їдальня військового вишу. Втім, якщо поглянути на страви, раціон досить широкий.

Раціон харчування постійно оновлюється, а також курсанти можуть обирати страви за власним уподобанням. У раціон харчування введено святкове меню та меню вихідного дня.

Крім того, медична служба слідкує за калорійністю страв, щоб військові отримували денну норму кілокалорій ( 4-4,5 тисячі), а також, щоб харчування було здоровим та якісним.

Безкоштовне медичне забезпечення та лікування

На території НА НГУ цілодобово працює медична частина. Тож, у будь-який час курсанти можуть звернутися за допомогою до медичних працівників та отримати необхідну допомогу. Також, для того, щоб впевнитися в здоровому стані кожного курсанта регулярно проводиться медичний огляд.

Гарантовані 2 відпустки на рік

Жодний навчальний чи робочий процес не може бути злагодженим без належного відпочинку. Окрім вихідного дня в неділю, для курсантів передбачено ще й відпустку. Двічі на рік гвардійцям надається відпустка: зимова (2 тижні) та літня (1 місяць).

Гарна можливість відпочити від військових буднів, відвідати рідних чи подорожувати як Україною, так і світом.

Своєчасна стипендія

Окрім безкоштовного навчання, курсанти Академії ще й отримують грошове забезпечення.

Курсанти, які вступили до Академії після закінчення школи, ліцею або коледжу отримують грошове забезпечення в залежності від року навчання. Курсанти 1-2 курсів – від 620 гривень на місяць, 3 курсу – від 700 гривень, 4 і 5 курсів – від 790 гривень. Передбачені також надбавки, якщо ви будете командиром групи чи відділення, або станете відмінником навчання.

Ці виплати суттєво відрізняються від грошового забезпечення курсантів, що вступили до вишу зі служби за контрактом. Вони отримують мінімум 10 тисяч гривень на місяць.

100% працевлаштування

Стабільніть у житті гарантована кожному молодому випускнику Академії. На відміну від багатьох випускників цивільних вузів, випускник Академії гарантовано буде працевлаштований. А курсанти, які закінчують військовий навчальний заклад з відзнакою, мають пріоритет під час вибору місця подальшого проходження військової служби.

Академія працює в рамках державного кадрового замовлення. Тому, після випуску молодому лейтенантові гарантоване місце для проходження військової служби на офіцерських посадах у Національній гвардії України. А разом із робочим місцем й висока заробітна плата.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації і комунікації НА НГУ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
25 963 
+553
Болеет:  
13 829 
+208
Выздоровело:  
11 372 
+330
Умерло:  
762 
+15

Сегодня
5 июня 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010480880737305 [2] => 0.18397307395935 )