общество

День Канады. Об обмене опытом и внедрении качественных изменений в НГУ

2 июля 2020
12:45
760
Поделиться:

1 июля 1867 был подписан «Акт Британской Северной Америки» (сейчас «конституционный акт 1867 года»), который ознаменовал создание Канады из двух британских колоний и одной провинции Британской империи, которая имела статус британского доминиона.

Украину и Канаду связывают крепкие и динамические отношения между их народами, основанные на особых исторических и культурных связях. Сотрудничество базируется на общих ценностях и интересах, среди которых - распространение демократии и экономических свобод, обеспечения безопасности и территориальной целостности, усиление верховенства права, защита прав человека и поддержка инноваций и технологического развития.

В контексте праздника в НГУ вспомним основные направления сотрудничества и обмена опытом Национальной гвардии Украины и Вооруженных сил Канады.

Нацгвардія вже тривалий час співпрацює з канадською військовою тренувальною місією «UNIFIER». Роботу розпочали у листопаді 2017 року, коли стартував процес підготовки Технічної угоди. Угода є безстроковою, вона покликана регулювати порядок проведення спільних заходів з питань обміну досвідом і практичної підготовки для підвищення професіоналізму, ефективності, практичних навичок особового складу та досягнення взаємосумісності підрозділів.

Наразі НГУ спільно з іноземними колегами працює над удосконаленням системи військової освіти в контексті стандартів НАТО. Канадські військові сприяють у підготовці офіцерів штабу, допомагають розвивати напрями цивільно-військового співробітництва, гендерних питань, медицини, вивчення іноземних мов.

Обмін досвідом з Канадськими Збройними Силами сприяє впровадженню якісних змін у діяльність Національної гвардії України. Так, зокрема, було упорядковано систему підготовки особового складу із чітким розділенням її на індивідуальну та колективну. Розробили та впровадили базовий і середній курс лідерства та базовий курс підготовки особового складу.

Завдяки цій співпраці у НГУ стандартизували роботу інженерів та саперів, які ефективно виконують завдання в районі операції Об’єднаних сил. Так, регулярно проходять навчальні курси з мінної безпеки для військових частин оперативно-територіальних об’єднань та навчальних центрів НГУ.

Також розробили два модулі курсу підготовки офіцерів з розробки навчальних програм та перший уже провели. Представників НГУ постійно залучають до міжнародних навчальних курсів та заходів. Також проходять довгострокові курси з вивчення іноземних мов за підтримки канадських колег.

Наступним кроком партнерства сплановано запровадження системного підходу та розробку кваліфікаційних стандартів та програм підготовки підрозділів спеціального призначення, розвідки, снайперів, інженерної підготовки, інструкторів з тактичної медицини (бойових медиків).

За період співпраці з операцією UNIFIER зроблено чимало. І разом з тим партнери не зупиняються на досягнутому. Наразі в Україні на ротаційній основі перебувають представники Канадських Збройних Сил, що змінюються кожні 6 місяців. Уряд Канади продовжив термін перебування Операції UNIFIER в Україні до весни 2022 року.

Окремо потрібно відзначити, що співпраця з Канадою не обмежується спільними проєктами зі Збройними силами Канади. З НГУ активно співпрацюють Посольством Канади в Україні та Канадська поліцейська місія в Україні.

Зокрема, у травні Канадська поліцейська місія в Україні (CPMU) передала НГУ 17 000 респіраторів для захисту особового складу, який залучається до виконання завдань із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
86 140 
+1 592
Болеет:  
38 462 
+1 040
Выздоровело:  
45 686 
+530
Умерло:  
1 992 
+22

13 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010230541229248 [2] => 0.10717797279358 )