политика

Масштабные учения "Гвардия-2020": командование оценивает ход активной фазы учений (фото)

9 июля 2020
18:10
1038
Поделиться:

На общевойсковом полигоне Широкий лан совместные командно-штабные учения «Гвардия-2020» пришли сегодня к наиболее зрелищному этапу активной фазы.

Оценивали ход тренировок, слаженность действий подразделений, уровень индивидуальной и коллективной подготовки представители руководства военных структур, среди которых заместитель начальника Генерального штаба ВСУ Виктор Бокий и командующий Национальной гвардии Украины Николай Балан.

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ:

Перед початком відпрацювань командувач Національної гвардії України Микола Балан поспілкувався з учасниками навчань, перевіряючи готовність особового складу до виконання завдань за призначенням.

«Це наймасштабніші сухопутні навчання в Україні такого формату, в яких Національна гвардія бере активну участь. Головна їхня мета – нарощування оперативних спроможностей, бойове злагодження підрозділів і досягнення взаємосумісності органів управління силових структур під час спільних заходів територіальної оборони у наближених до реальних обставинах стабілізаційних та оборонних дій під час відсічі збройної агресії. Я часто спілкуюся з гвардійцями, бачу їхню мотивацію і високий рівень підготовки. Такими воїнами можна пишатися», – поділився генерал-лейтенант Микола Балан.

На ділянках полігону спостерігачі мали можливість побачити, як підрозділи з різних умовних батальйонних груп відпрацьовують на практиці передбачені програмою операції. Зокрема, за перебігом дій спостерігали і міжнародні партнери – група радників з питань доктрини та освіти (DEAG) Міністерства оборони США та Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

«Національна гвардія України гнучка та швидко поглинає ту нову інформацію, яка іде від подібних структур з країн НАТО. І вона дуже швидко інтегрує ті знання у внутрішні процеси. Ми чекаємо з нетерпінням того моменту, коли НГУ зможе разом з відповідними органами країн НАТО співпрацювати на спільних навчаннях або операціях», – висловив свою думку командир операції «UNIFIER» підполковник Раян Стімпсон.

Від Національної гвардії України участь у навчаннях беруть підрозділи оперативного і спеціального призначення.

Під час активної фази навчань підрозділи НГУ здійснювали стабілізаційні дії сумісно з іншими військовими формуванням у визначеній зоні відповідальності, готували райони до виконання завдань з боротьби із диверсійно-розвідувальними групами противника.

За сценарієм навчань, військові відпрацьовують протидію збройній агресії у ході ведення стабілізаційних дій та відбиття наступу противника. Поставлені завдання бійці виконують на бронетехніці, проводять навчальні стрільби зі стрілецької зброї. Своє коло завдань виконують спецпризначенці. Для оборони району, відбиття наступу та недопущення противника задіяно артилерію, протиповітряну оборону, танковий підрозділ та авіацію.

Під час навчань підрозділи НГУ здійснюють ведення стабілізаційних дій сумісно з іншими військовими формуванням у визначеній зоні відповідальності, підготовку районів до виконання завдань з боротьби із диверсійно-розвідувальними групами противника. Відпрацьовували управління підрозділами НГУ під час ведення стабілізаційних дій та відбиття наступу противника.

Нагадаємо, до навчань залучено органи управління, військові частини Національної гвардії, а також органи військового управління, сили і засоби Збройних Сил, Державної прикордонної служби України та інших складових сил оборони. Від НГУ до навчань залучено близько 1500 військовослужбовців, кілька сотень одиниць броньованої та спеціалізованої техніки, авіація.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
86 140 
+1 592
Болеет:  
38 462 
+1 040
Выздоровело:  
45 686 
+530
Умерло:  
1 992 
+22

13 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00065994262695312 [2] => 0.18735694885254 )