ТОП-темы:       Взрыв в Бейруте   
общество

Под Харьковом спецназ Нацгвардии преодолевал водные преграды на БТР (видео)

11 июля 2020
09:27
1083
Поделиться:

Парк БТР-4 Е в Национальной гвардии Украины постоянно растет.

Разработчики этого бронетранспортера продолжают работать над ним, постоянно совершенствуя. Но и гвардейцы перманентно тестируют эти образцы техники, испытывают их в жестких условиях, отрабатывая навыки экстремального вождения.

Бойцы отдельного отряда специального назначения Восточного территориального управления НГУ провели занятия по преодолению водных преград, рассказывает пресс-служба ведомства.

Заняття пройшли на території вододрому на Харківщині. Ця водойма прекрасно імітує умови численних невеличких степових річок. Тут нерідко тренуються танкісти ЗСУ. За процесом підготовки та переправи спостерігали представники конструкторського бюро імені Морозова та слухачі Національної академії Національної гвардії України. Суть процесу прокоментував заступник командира ОЗСП з технічної частини та озброєння підполковник Віктор Кашпур.

«Перед окремим загоном спеціального призначення може виникнути необхідність подолання водної перешкоди. Питання досить актуальне, але така задача за нормальних умов потребує певної підготовки, яка розпочинається ще на суші. Для початку ми забезпечуємо герметичність корпусу БТР 4-Е з допомогою спеціальної замазки. Після цього проводимо первинне занурення для перевірки згаданої герметичності БТР. Лише після цього ми долаємо водну перешкоду. Проте в бойових умовах, зрозуміла річ, ці етапи підготовки можливо проігнорувати. Зрозуміло, що певна кількість води потрапить всередину БТР, але ми маємо помпи, які її відкачають. Плавучість техніки залежить не лише від її технічних характеристик, але й від умінь екіпажу, адже потрібно знати масу нюансів. Також потрібно розуміти, що бронетранспортер не виїде з води по схилу, наприклад більше сорока градусів, не варто ним долати водні перешкоди при морозі більше мінус п’яти, болотиста місцевість теж може стати пасткою для бойової машини», – пояснив підполковник Віктор Кашпур.

Наші водії БТР мають суттєвий обсяг практики подолання водойм. Тепер в таких заняття бере участь більша чисельність бойових машин та екіпажів. Вони роблять більше запливів, а також тренуються здійснювати різноманітні маневрування.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
80 949 
+1 199
Болеет:  
35 080 
+864
Выздоровело:  
43 972 
+317
Умерло:  
1 897 
+18

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098896026611328 [2] => 0.17882680892944 )