общество

Лучшее - лучшим: харьковские гвардейцы осваивают новейшие образцы оружия (видео)

10 августа 2020
17:05
984
Поделиться:

Бойцы отдельного отряда специального назначения Восточного территориального управления НГУ эту неделю провели на полевом выходе.

Они прошли изнурительные тренировки и усовершенствовали свои навыки стрельбы из штурмовой винтовки UAR-15, которую недавно приняли на вооружение.

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ:

Запиленою ґрунтовою дорогою мчить бронеавтомобіль. Курява величезними хмарами крутиться біля його бортів. І раптом він розпочинає крутий віраж. Луна від кінджальної стрільби розносить по полігону. Авто зупиняється – звідти розсіюються бійці, стрімкі як лісові мурахи. Вони не припиняють рухатись, змінювати позиції, і стріляти, вражаючи чисельні мішені. Спочатку вони переміщуються до укриття. Відтак, після підриву зачинених дверей, починають штурм будівлі. При цьому не роблять жодних зайвих рухів, вражаючи різноманітні цілі всередині. Миттєво оцінюють тактичну обстановку, залежно від розташування дверних проходів, укриттів, мішеней, необхідності дій прикриття чи надання допомоги. Зачистка завершується настільки ж тактичним відходом.

«Специфіка всіх спеціальних підзроділів така, що ми вчимося щонайменше п’ять днів на тиждень. Від цього залежить наша здатність виконувати спеціальні бойові задачі з контрдиверсійної боротьби в районі проведення ООС, а також на мирній територій. Це питання нашого фізичного виживання та нашої ефективності. Вчимося цілий рік. Наприкінці кожного модуля проводимо подібний польовий вихід. Таким чином, ніби, підбиваємо підсумок всього, чому навчились до того», – пояснює заступник командира оокремого загону спеціального призначення Східного територіального управління з позивним «Штиль», – «наразі ми відпрацьовуємо засідку та штурм. Всі ці дії ми відпрацьовували багато разів зі стрільбою та без. Але при цьому змінюємо мішеневу обстановку. Насправді, все це постійно ускладнюється, ми постійно розбираємо різноманітні тактичні ситуації».

Стрільби спецпризначенців також відрізняються від тих, що відбуваються у лінійних підрозділах. Вони більш різноманітні, цілі рухаються, качаються, крутяться – це справжній атракціон, який вимагає постійного руху та більш складних навичок стрільби з різних положень на різні відстані, ще й за різних умов природного та штучного освітлення. Боєць має знати можливості своєї зброї так само як і свої, і постійно відсувати поріг неможливого.Тут же командир загону практично продемонстрував, що UAR-15 з коліматором дозволяє вести досить точну прицільну стрільбу на дистанції 375 метрів з положення лежачи. Це, власне та відстань, з якої починають працювати снайпери, використовуючи для цього ТSM – 338 таTRGM10, ці гвинтівки спільного та іноземного виробництва, демонструють стабільну та високу ефективність і тому завойовують все більшу популярність серед спецпризначенців НГУ, ЗСУ та інших силових відомств.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
181 237 
+2 884
Болеет:  
97 694 
+1 108
Выздоровело:  
79 901 
+1 717
Умерло:  
3 642 
+59

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00076103210449219 [2] => 0.13798522949219 )