Политика

Гвардейские артиллеристы проводят масштабные учения на Харьковщине (фото)

12 августа 2020
11:00
1608
Поделиться:

Полевой выход артиллерии Восточного оперативно-территориального объединения Национальной гвардии Украины в самом разгаре. В нем принимают участие артиллерийские подразделения воинских частей 3057, 3035 и 3017, рассказывает пресс-служба НГУ.

Как рассказали в отделе коммуникации и информации, о сновной целью полевого выхода является повышение слаженности подразделений, их боевой готовности и полевой выучки в ходе выполнения огневых задач по поражению неподвижных целей с закрытой огневой позиции.

Для якісної підготовки воїнів-артилеристів були розгорнуті навчальні місця з підготовки гарматних обслуг, обчислювачів, розвідників, зв’язківців. Офіцери-артилеристи виконують вогневі завдання на малому артилерійському полігоні. Під час занять взводи відпрацьовують питання вибору та підготовки командно-спостережного пункту для ведення розвідки, здійснюється вибір вогневих позицій. Також проводяться комплексні й контрольно-комплексні заняття, де кожен військовослужбовець отримує індивідуальну, а підрозділ – загальну оцінки. У польових умовах військовослужбовці відпрацьовували питання з приведення гармат до бою, встановлення гарматного коліматора, орієнтування гармат, побудови паралельного віяла, визначали найменші приціли. Саме польовий вихід артилерійських підрозділів вважається однією з основних форм польової виучки особового складу.

«Все це пізнається лише на практиці. Практикуємо всі ці вправи з весни. За час служби мене навчили працювати на посаді командира гармати, на навідника, вмію працювати з телескопічною артилерійською бусоллю. Я побував у всіх ролях: всі свої навички та знання отримав на полігоні. Завжди цікаво взнавати щось нове, нові якісь нюанси. Як ми створюємо злагоджений розрахунок, щоб всі розуміли одне одного з півслова? Якщо людина швидко та добре рахує, то з нього виходить гарний командир гармати, якщо він швидкий та моторний, то ставимо на навідника, бо там потрібно все зробити точно. Ось за таким принципом готуємо свою команду», – розповів старший навідник солдат Дмитро Марчук

Поряд займається мінометний розрахунок. Він доволі простий в експлуатації та надійний, хоч вже й багато пережив на своєму віку.

«Мої товариші – надійні. Це призов 2-2019. Ми тренуємось спільно з часу, коли я повернувся з ротації в ООС. В моєму розрахунку – навчені, сильні та швидкі хлопці. Дуже хочеться вже приступити до бойових стрільб. Власне до них і готуємось», – розповів командир мінометного розрахунку сержант Олександр Майер

За діями своїх підлеглих, зокрема виконанням нормативів, процесом визначення координат та роботою по «умовним цілям» пильно стежать офіцери. Їм потрібен очевидний результат тих зусиль, що вони весь час спрямовували на навчання особового складу.

«Ми намагаємось підвищити рівень польової виучки особового складу і підрозділів, їхнє злагодження на бойовій техніці. Багато уваги приділяємо розвитку витривалості. Одночасно ми вдосконалюємо навички командирів підрозділів організовувати та проводити заняття з бойової підготовки у польових умовах на відповідному методичному рівні», – пояснив заступник начальника штабу гаубично-артилерійського дивізіону капітан Антон Ястремський.

За його словами у підсумку таких польових занять підрозділи артилерії стають повною мірою готові до виконання бойових завдань за призначенням. І ця готовність ретельно перевіряється командуванням.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00083303451538086 [2] => 0.11949586868286 )