общество

Один за двух и два за одного: об уважении к простым срочникам в Нацгвардии (фото)

13 августа 2020
16:16
1042
Поделиться:

Братам-близнюкам Артему та Арсену Тризнам 21 рік і вони схожі як дві краплі води.

Хлопців об'єднує не тільки кровний зв’язок, але й повага до військового обов’язку, бо з липня 2020 року вони проходять строкову службу у 5 Слобожанській бригаді Національної гвардії України.

Поєднані одним життям

Унікальність стосунків між близнюками бере початок від постійного сусідства дітей в утробі матері. Протягом життя близнюки відчувають одне одного на рівні інтуїції і настільки близькі на ментальному рівні, що часто можуть дізнаватися бажання й думки одне одного без слів, іноді навіть на відстані. Діти близнята – є дзеркальним відображенням одне одного.

«Ми точно розуміємо один одного без слів. Я впевнений, що брат в деякі миті думає про те, що й я. Я на психологічному рівні відчуваю, коли брату погано. Цей зв’язок важко пояснити словами», - розповідає Арсен.

«Найближча людина у світі – це мій брат»

Хлопців виховувала мати та старша сестра. Батько пішов з сім’ї, коли хлопцям був один рік. З того часу вони бачили тата одного разу. У 2019 році вони знайшли батька, проте від спілкування той відмовився.

«У дитинстві нам дуже не вистачало батька, а зараз взагалі не маємо ніяких претензій і образ на нього. Адже ми з братом вдвох і завжди поруч. Найближча людина у світі – це мій брат. Не можу навіть згадати часів, коли б ми сварились», - зазначає Артем.

До призову у Національну гвардію, у рідному місті Марганець на Дніпропетровщині, кожен з хлопців працював на двох роботах одночасно.

«Ми почали працювати і заробляти гроші ще з 12 років. Розуміли, що вищу освіту отримати не зможемо. Працювали на заводі, будівництві, де тільки була можливість. Допомагати мамі морально і матеріально – наш обов’язок», - розповідають брати.

Брати по зброї

На початку весни 2020 року Арсену прийшла повістка до військкомату. Брати вирішили, що будуть служити удвох, тому Артем пішов служити добровільно. По прибуттю у бригаду хлопців розподілили до одного навчального взводу, аби у жодному разі їх не розділяти. Зараз близнюки опановують базовий курс військового вишколу на навчальному зборі на Харківщині.

Діана Краснікова


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
213 028 
+4 069
Болеет:  
114 392 
+1 922
Выздоровело:  
94 443 
+2 083
Умерло:  
4 193 
+64

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070500373840332 [2] => 0.15635204315186 )