политика

Председатель Черниговской ОГА подал в отставку

12 сентября 2020
19:15
1032
Поделиться:

Председатель Черниговской областной государственной администрации Андрей Прокопенко подал в отставку.

Об этом чиновник сообщил на своей странице в соцсети/

***

Друзі!

Хочу повідомити вам важливу інформацію, яку хотів би щоб ви дізналися саме від мене.

Я подав заяву про відставку з посади голови Чернігівської ОДА.

Основна причина – це те, що я фактично позбавлений впливу на кадрову політику та формування складу кандидатів до обласної ради.

Голова ОДА без своїх депутатів в обласній раді – це слабкий голова ОДА, який не зможе реалізовувати стратегію розвитку регіону.

А без цього моя робота не має сенсу.

Знаєте, є таке прислів’я: “У злагоді і малі справи ростуть, а без злагоди і великі руйнуються”. Будь-який конфлікт він шкодить обом сторонам, а в нашому випадку – він може шкодити Президенту та нашій політичній силі. Тому я не буду його поглиблювати.

Дякую всім за спільну роботу!

А зроблено спільно дійсно не мало:

  • Чернігівщина – одна з лідерів по виконанню програми Президента «Велике будівництво». Станом на сьогодні маємо 85% виконання плану.
  • Вперше з 2012 року – в області відкрито новозбудовану школу. Носівська школа - це сучасний освітній простір на 520 учнівських місць.
  • Відкрито дитячий садок у Черешеньках Коропського району.
  • Вже завершені або на фінальній прямій всі об’єкти програми “Велике будівництво” – п’ять шкіл, п’ять садочків, п’ять спортивних об’єктів.
  • Завершується будівництво 21 амбулаторії. Дві з них ми вже відкрили.
  • Завдяки Президенту в області йдуть безпрецендентні ремонти доріг. В цьому році буде відремонтовано 300 км доріг.
  • В минулому році було відремонтовано 70 кілометрів, а в попередньому - 112.
  • Вперше за останні роки ми активно ремонтуємо мости в області.
  • Високими темпами йде проект Президента Emergency – реконструкція приймальних відділень 9 опорних лікарень області. На 7 об’єктах вже активно йдуть будівельні роботі.

Щодо пандемії. З самого початку ми обрали правильну стратегію протидії коронавірусу. Завдяки нашій ініціативі та підтримці бізнесу в березні придбали сучасне лабораторне обладнання для ПЛР-тестування. Чернігівська – одна з перших областей, яка з “нуля” організувала ПЛР-тестування безпосередньо в області. На сьогодні зроблено більше 30 тисяч ПЛР-тестів, завдяки чому ми не допустили масового поширення коронавірусу.

Зроблені кроки допомогли нам пройти першу хвилю епідемії з найменшими втратами і не допустити економічного падіння. Це підтверджують цифри.

На сьогодні виконання бюджету наступне: по власним доходам бюджетів області план за 8 місяців цього року виконано на 101,5%, по обласному бюджету на 101,2%.

В області створюються нові робочі місця. За січень-червень 2020 року чистий приріст склав +2 183 нових робочих місця.

За результатами першого півріччя 2020 року експорт товарів збільшився і склав 380,3 млн. дол. США.

Область третій місяць поспіль утримує позицію одного з регіонів-лідерів з найбільшим зростанням обороту роздрібної торгівлі. За січень-липень 2020 року оборот перевищив 11,9 млрд гривень, збільшившись на 9,3% порівняно з аналогічним періодом 2019 (в нас третє місце серед регіонів України).

Позитивні тенденції є у багатьох сферах – значно зріс обсяг будівельних робіт (+38%, перше місце серед регіонів України). Позитивна динаміка продажу текстильних виробів (+42,8%), машин та обладнання (+16,9%), шпалер, паперу та картону (+12%), продукції деревообробної промисловості (+5,4%).

Ми завжди були відкриті до діалогу із керівниками та колективами підприємств, допомагаючи їм як на місцевому рівні, так і через комунікацію з Урядом та Верховною Радою для прийняття потрібних змін.

Так, завдяки підтримці Президента України вдалося вирішити проблему з введенням необгрунтованих мит на імпорт ПВХ, що підривало конкурентоздатність одного з найбільших підприємств області – корюківської шпалерної фабрики “Слов’янські шпалери - КФТП”.

Ми були не тільки там, де все добре: не оминали проблем і намагалися допомогти усім, хто потребував допомоги, звісно, якщо це не були політичні провокації чи відвертий тиск для власних корупційних інтересів.

Ми працювали для людей і мені не соромно дивитись людям в очі!

Дякую всім!


Теги: Чернигов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
315 826 
+6 719
Болеет:  
177 680 
+3 892
Выздоровело:  
132 219 
+2 686
Умерло:  
5 927 
+141

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011970996856689 [2] => 0.1352710723877 )