общество

Гвардейский спецназ представил свое "братское" будущее (фото)

22 сентября 2020
15:36
796
Поделиться:

Вони курсанти, які приїхали навчатися до Академії Нацгвардії зі Львова. Обоє навчаються на командно-штабному факультеті у взводі спецназу. Обоє мають досягнення у бойових мистецтвах та захоплюються програмуванням. Обоє хочуть присвятити життя військовій службі.

Можливо, досить співпадінь? Тоді будемо знайомитися – Дмитро та Костянтин Климишини. Дмитру 20 років, Костянтину 18, вони двоюрідні брати. Від самого початку нашого знайомства помітно, наскільки хлопці поєднані один із одним.

Брати-гвардійці з самого дитинства поєднували своє життя із спортом. Костянтин із 6 років займався вільною боротьбою. Чемпіон України із вільної боротьби 2017 року серед юнаків. Цього ж року він виступав на Чемпіонаті світу серед кадетів у Афінах. Має статус кандидата у майстри спорту. З 8 класу вступив до Львівського училища фізичної культури на відділення вільної боротьби, де провчився 4 роки.

Дмитро закінчив Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Під час навчання отримав звання кандидата в майстри спорту з військового багатоборства. Має перший розряд із рукопашного бою, яким займався більше 4 років.

«Починати військову кар’єру пліч-о-пліч із братом - це круто. Проте, треба не забувати про постійну допомогу, підтримку, настанови та поради один одному, а також виправлення помилок. Думаю, що із моменту вступу до Академії, наша дружба та відповідальность один за одного збільшиться».

«Кожен день – це маленьке або велике досягнення цілі. Якщо ви досягаєте їх – це успіх. Насправді, саме важче відпрацювати віру в собі і переконання, що ти робиш це недаремно», - наголосив Дмитро.

«Успіх вимагає багато часу, бо тривалим є етап підготовки до нього. Також дуже важливі знання та досвід. З іншого боку, якщо успіх дістався легко, то це не успіх, а просто удача», - переконаний Костянтин.

Після завершення первинної військової підготовки брати Климишини планують відвідувати секцію бойового самбо Академії, а також далі розвивати свої здібності, ставати кожен день кращими, тренуючись у справжніх майстрів.

Дмитро та Костянтин Климишини не на словах знають, що смак справжньої перемоги подібний до поту і крові. Але, якби не було складно, не можна забувати про життєві першооснови – розвиток та допомогу іншим. Вірити в себе, ставити мету, якою б вона не була та йти до неї, нехай і малими кроками, головне – не зупинятися. Погодьтеся, що це правила гідні справжніх переможців по життю.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
322 879 
+7 053
Болеет:  
181 938 
+4 258
Выздоровело:  
134 898 
+2 679
Умерло:  
6 043 
+116

Сегодня
22 октября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070691108703613 [2] => 0.11984801292419 )