Политика

Геращенко: Нацполиция прекратила факты незаконного вмешательства в Единый реестр избирателей

16 октября 2020
11:11
872
Поделиться:

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что Нацполиция, вместе с ЦИК начала фиксировать факты вмешательства в работу Единого реестра избирателей.

Когда в отдельных территориальных общинах начало неожиданно увеличиваться количество избирателей.

Об этом рассказывает пресс-служба МВД Украины.

***

«Рекорд був зафіксований у Затоці, Одеської області, де за місяць з’явилося 25% таких виборців. По десяткам таких фактів були розпочаті кримінальні провадження, певні особи хотіли збільшити кількість виборців, щоб вплинути на результат волевиявлення. В першу чергу це стосувалося невеличких ОТГ. Як правило, це ОТГ навколо Києва, чи на березі моря в Одеській області – де дуже дорога земля та постійно точаться сварки за землю»,- зазначив Антон Геращенко.

Він наголосив, що факти незаконного втручання в Єдиний реєстр виборців припинено і особи, які не мають права голосувати в цих ОТГ, не будуть допущені до виборів.

«Слідчі почали викликати на допити осіб, які виявили бажання голосувати у іншому місті. Дехто навіть не знав, що його перереєстрували, дехто зізнавався, що його попросили так зробити», - підкреслив заступник міністра.

Антон Геращенко нагадав, що наразі в Україні працює чат-бот, де кожен може повідомити про порушення виборчого законодавства. Найбільше правоохоронці фіксують порушення порядку ведення агітації, підкупу виборів та порушення порядку ведення реєстрів виборців.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
28 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00080394744873047 [2] => 0.13755393028259 )