общество

Снайперские пары Нацгвардии прошли подготовку на Востоке (фото)

24 октября 2020
09:24
867
Поделиться:

Учебные сборы снайперов прошли во всех частях Восточного территориального объединения Национальной гвардии Украины.

На военных полигонах под Мариуполем, Харьковом и Славянском в течение недели гвардейцы отрабатывали навыки в меткой стрельбе и не только.

Об этом рассказывает пресс-служба ведомства.

***

Орієнтування на місцевості, основи балістики, радіообмін, практична стрільба і практичне обладнання позиції снайпера – всі ці питання як теоретично, так і на практиці щоденно відпрацьовували снайпери. Протягом п’яти діб бійці вдосконалювали свої навички на чолі з досвідченими інструкторами.

Снайпер – це не лише про влучну стрільбу. Це людина, яка має добре міркувати, зіставляти факти та аналізувати їх. Крім цього він повинен бути терплячим спостерігачем та вдалим математиком.

«Стріляти зі снайперської гвинтівки лише на перший погляд просто, однак, щоб влучити в ціль, необхідно враховувати безліч параметрів, починаючи від швидкості та напрямку вітру і закінчуючи типом патронів. Враховуючи всі фактори у дуже стислий проміжок часу, необхідно зробити влучний постріл. А чим далі ти знаходишся від цілі, тим складніше врахувати всі нюанси», – зазначив учасник зборів військової частини 3057 старший сержант Антон Козінченко.

Такі збори проводяться щорічно і направлені в першу чергу на те, щоб зробити бійців професіоналами своєї справи. Вони також дають можливість снайперам обмінюватися досвідом своєї ювелірної роботи.

«Я на таких зборах вперше, бо нещодавно прибув для проходження служби в частину. Мав змогу попрактикуватись у практичній стрільбі, а завдяки роботі інструкторів отримав досить непоганий результат – влучив на відмінно», – говорить строковик військової частини 3017 солдат Антон Шкиря.

Всі заняття під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають за плечіма неабиякий бойовий досвід, здобутий в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Під час зборів навчаємі отримали практику у стрільбі як зі снайперської гвинтівки СГД, так і з сучасних снайперських комплексів. Здебільшого увагу приділили молодому поповненню, надали їм необхідні знання з основ балістики, орієнтування на місцевості, маскування. В цілому за результатами контрольних стрільб, можна стверджувати – тиждень не минув даром, задоволені і інструктори і навчаємі», – зазначає інструктор військової частини 3017 сержант Валерій Матвієнко.

«Ми намагаємося якомога більше уваги приділити саме практиці. Тому значна частина зборів була присвячена відпрацюванню польових навичок: маскуванню, прихованому переміщенню по місцевості, обладнанню позицій для спостереження та ведення вогню», – зазначив керівник зборів військової частини 3057 підполковник Віталій Васюхін.

Крім того, під час проведення занять акцент зробили на фізичній підготовці бійців і вмінні надавати першу домедичну підготовку.

«Цього року епідемія внесла певні корективи у формат проведення зборів, тож заняття довелося проводити із дотриманням всіх карантинних обмежень. Деякі зі снайперів мають справжній бойовий досвід, яким вони охоче діляться зі своїми побратимами. Тож не зважаючи на пандемію, вважаю що мети, яку ставили ми досягли», – поділився т.в.о. заступника командира військової частини 3035 капітан Дмитро Ракосій.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
709 701 
+16 294
Болеет:  
362 473 
+7 213
Выздоровело:  
335 135 
+8 897
Умерло:  
12 093 
+184

28 ноября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072598457336426 [2] => 1.1200551986694 )