политика

Партнеры по НАТО оценили готовность Нацгвардии к проведению многонациональных учений

17 ноября 2020
15:02
1449
Поделиться:

Международный межведомственный многопрофильный центр подготовки подразделений НГУ посетили представители 7 стран-партнеров, чтобы ознакомиться с функциями и задачами Нацгвардии, ее ролью в секторе безопасности и обороны страны, а также оценить способности Международного центра к проведению многонациональных учений.

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ.

***

На початку зустрічі заступник командувача НГУ від імені командування подякував міжнародним партнерам за підтримку України та, зокрема, Національної гвардії України у складні часи збройної агресії проти нашої держави.

Крім того, він поінформував присутніх, що за ініціативи НГУ Міністром внутрішніх справ України ініційовано питання перед Міністром оборони України щодо включення Міжнародного центру НГУ як окремої локації проведення українсько-американських навчань «Rapid Trident – 2021».

Починаючи з 2015 року, Нацгвардія долучається до основних міжнародних навчань, у тому числі й до наймасштабніших українсько-американських навчань на території України – «Rapid Trident».

Ураховуючи сучасні тенденції ведення гібридної війни та досвід у відсічі збройної агресії, в Національній гвардії України переконані, що долучення Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ та використання бойового досвіду гвардії – унікальна можливість розширити географію проведення навчань із залученням усіх складових сектору безпеки і оборони, відпрацювати питання міжвідомчої взаємодії та управління під час різних сценаріїв застосування сил оборони, що сприятиме якісній підготовці силових структур України до комплексної протидії гібридним загрозам.

Не менш важливим фактором є й особливості рельєфу та унікальне географічне розташування центру, яке дозволяє практично відпрацьовувати різні види бою та широкий спектр бойової техніки та озброєння для маневрування в будь-яких умовах місцевості.

За словами начальника управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковника Володимира Грабчака, використання Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії в багатонаціональних навчаннях дозволить розширити залучення підрозділів сил безпеки та оборони до процесу об’єднаної підготовки й урізноманітнити сценарії проведення навчань. А це своєю чергою сприятиме досягненню необхідної взаємосумісності між складовими сектору безпеки й оборони України та відповідними структурами держав Альянсу до дій в умовах сучасних гібридних загроз.

Представники країн-партнерів підтримали пропозицію НГУ щодо визначення Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії додатковою локацією для проведення багатонаціональних навчань, оскільки це дозволить урізноманітнити умови проведення навчань та максимально наблизити їх до реальних бойових умов.

«Хто рухається вперед, той стає недосяжним, – зазначив заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь. – Ми маємо постійно оцінювати ризики, які є у світі й реагувати на них швидко і нестандартно. Починаючи з 2014 року було прийнято багато нестандартних рішень, які привели до досить таки позитивних результатів. Тому сьогодні ми пропонуємо альтернативний підхід до проведення навчань, адже рухатися треба тільки вперед!»


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 154 692 
+7 729
Болеет:  
276 823 
-2 207
Выздоровело:  
857 183 
+9 792
Умерло:  
20 686 
+144

16 января 2021
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072097778320312 [2] => 0.16500496864319 )