общество

Молодежь рассказала, почему отдает предпочтение срочной службе в Нацгвардии Украины (фото)

5 декабря 2020
19:05
1187
Поделиться:

137 военнослужащих Восточного оперативно-территориального управления Национальной гвардии Украины сегодня приняли военную присягу на верность украинскому народу.

Львиная доля - более сотни - это так называемые сочники.

Более восьмидесяти из них присягнули в 3-й оперативной бригаде имени полковника Петра Болбоччана.

Ребята рассказfли, почему согласились отслужить год-полтора срочной службы, и почему отдали предпочтение службе именно в Национальной гвардии Украины.

***

«Мені двадцять один рік, родом я зі Львівщини. Проте призивався у Кривому Розі, де працював на шахті. Там видобувають кварцит для металургії. До Національної гвардії йшов з позитивом та цілеспрямовано, думаю, що згодом піду на контракт. Тут я швидко адаптувався до командирів та товаришів», – розповів солдат військової частини 3017 Павло Багряк

«Моє майбутнє – служити в армії! Для мене – честь служити Українському народу. Я - місцевий, з Ізюма, давно хотів служити саме в цій частині. Планую підписати контракт і поїхати навчатися в Золочів. Буду сержантом Національної гвардії України. Хочу стати гарним зв’язківцем», – поділився солдат військової частини 3017 Данило Лахтін

«Я був морально готовий до того, що має прийти повістка і я буду призваний. Служити хотів завжди. Вважаю, це обов’язком чоловіка, батьки теж до цього добре поставились. Тим більше, я не можу сказати, що тут дуже важко», – сказав військової частини 3017 Богдан Бігун

У 5 Слобожанській бригаді військовослужбовці призову І-2020 також склали присягу на вірність народу України. Це 20 гвардійців, що виявили бажання проходити службу у лавах НГУ під час осінньої призовної компанії. Серед хлопців присягу прийняла солдат Наталія Тонкошкур.

«За фахом я магістр екології, але завжди мріяла бути військовою. Я багато займалася фізичною підготовкою для того, щоб вступити на військову службу. Мрію зробити внесок у безпеку нашої держави та порядок на вулицях рідного Харкова», - зазначає Наталія.

У 15-му Слов’янському полку сьогодні присягнуло 35 військовослужбовців.

«Це для мене дуже важлива подія, бо я сам захотів служити, тому дуже гордий прийняти присягу саме тут, у Слов’янському полку. Це свято для кожного військовослужбовця та шлях справжнього чоловіка. Дякую батькам та друзям за підтримку (хоч і дистанційно) та також дякую тим офіцерам, що допомогли пройти курс молодого бійця і навчили нас основам!» - додав солдат військової частини 3035 Дмитро Калашников

Гвардійці вже пройшли первинний період навчання який тривав 4 тижні. Далі на них чекає фахова підготовка та розподіл у підрозділах своїх військових частин.

Церемонію присяги гвардійці провели уважно стежачи за карантинними заходами.

Святкування пройшло без батьків, показових виступів та участі ЗМІ. Подивитись онлайн-трансляції церемонії прийняття присяги можна на офіційних сторінках військових частин у мережі Facebook.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 177 621 
+5 583
Болеет:  
241 392 
-8 639
Выздоровело:  
914 730 
+13 981
Умерло:  
21 499 
+241

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00075411796569824 [2] => 0.28762197494507 )