общество

Гвардейцы поздравили украинцев с Новым годом и Рождеством (видео)

25 декабря 2020
15:33
1429
Поделиться:

Соответствующие поздравления командующего и бойцов НГУ опубликовала пресс-служба ведомства.

***

Любі українці, бажаємо вам у новому році бути сміливими й відважними, не впадати у відчай, зберігати мудрість та честь народу! Кожному в 2021-му ми бажаємо можливостей розвитку, нових ідей, сильних союзників та однодумців!

Нехай наступний рік стане для вас стартом на шляху до реалізації всіх замислених починань. Мрійте, плануйте, реалізуйте і дійте, та не забувайте, що аби досягти успіху треба йти вперед!

З Новим 2021 роком та з Різдвом Христовим!

***

Привітання командувача Національної гвардії України з Новим роком та Різдвом Христовим

Панове солдати, сержанти, офіцери та генерали! Шановні ветерани Національної гвардії України! Шановна гвардійська родино! 2020 рік приніс усім чимало випробувань та разом ми змогли вистояти і з гідністю подолати значні виклики.

У році, що минає, Ви щоденно виконували свої обов’язки в усіх куточках нашої країни: захищали територіальну цілісність держави, виконуючи завдання в районі проведення ООС, охороняли мир та спокій на вулицях міст, боролися із наслідками стихійних лих, як пожеж так і повеней. А з появою нової загрози світового масштабу Covid-19 – разом з іншими структурами системи МВС забезпечили необхідні карантинні заходи, аби запобігати поширенню пандемії.

Ви показали високий професіоналізм, починаючи з дня, коли до Медичного центру «Нові Санжари» прибули перші громадяни з Уханю для проходження обсервації. І до цього часу продовжуєте виконувати необхідні завдання, роблячи значний внесок у збереження життя та здоров’я українців.

Однією зі значних перемог року, що минає, стало виправдання та повернення в Україну нашого бійця – сержанта Віталія Марківа. Це результат роботи великої команди українських дипломатів, Міністерства внутрішніх справ України, наших громадян, представників діаспори, бійців Національної гвардії України, які постійно підтримували свого побратима.

А найголовніше – це свідчення того, що справедливість перемагає.

Ми продовжуємо розвивати міжнародне співробітництво, вивчати й ефективно впроваджувати передовий досвід військових та правоохоронних формувань країн НАТО та ЄС, отримувати та ділитися досвідом під час міжнародних навчань.

Мужність і відданість наших військовослужбовців формує сторінки новітньої історії нашого війська. Ураховуючи бойові заслуги та зразкове виконання завдань особовим складом, цього року трьом військовим частинам Національної гвардії було присвоєно почесні найменування. А 25 березня 2020 року сержантові Сергію Михальчуку, який загинув під час виконання службово-бойових завдань на сході України, було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Разом з Вами ми шануємо пам’ять тих, хто віддав своє життя, виконуючи службові обов'язки, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми продовжуємо піклуватися про Вас. На жаль, не всі проблеми вдалося вирішити і разом з тим цього року понад 400 родин військовослужбовців зустрінуть новорічні свята у нових оселях.

Командування підписало Меморандум про взаємодію та співпрацю Нацгвардії із Міністерством у справах ветеранів України, що дасть змогу ширше розвивати напрямок реабілітації гвардійців-учасників бойових дій.

Усіх, хто щодня виконує чимало відповідальних завдань, об’єднує сумлінність, мужність, постійна готовність захистити нашу державу і громадян. То ж сьогодні ми впевнено дивимося у майбутнє, рухаємося уперед. І цим шляхом ми йдемо не самі, а пліч-о-пліч з надійними товаришами й побратимами, заручившись підтримкою наших родин: дідусів та бабусь, батьків, чоловіків та жінок, сестер та братів, дітей та онуків.

Нехай у різдвяні свята Божественна благодать наповнює душі щирою вірою, спокоєм, гармонією та дарує всім спасіння.

У Новому році я бажаю кожному з Вас досягти того, чого Ви прагнете понад усе. Нехай наступний рік стане для вас стартом на шляху до реалізації всіх замислених починань. Мрійте, плануйте, реалізуйте, дійте, та не забувайте, щоб досягти успіху, треба йти вперед!

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
2 253 534 
+265
Болеет:  
13 409 
+85
Выздоровело:  
2 187 170 
+176
Умерло:  
52 955 
+4
Привито:  
3 599 169 
+38 080

Сегодня
1 августа 2021
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00073003768920898 [2] => 0.13729190826416 )