Политика

Діалог з Україною триває в рамках стійких, дружніх, партнерських стосунків між країнами, – Вільям Тейлор

10 марта 2021
20:56
1106
Поделиться:

Діалог Вашингтона з Києвом триває в рамках стійких, дружніх, партнерських стосунків між Україною та Америкою, заявив Віце-президент Інституту миру США, Посол США в Україні у 2006-09 та 2019 роках Вільям Тейлор під час Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

На заході було презентовано спільне звернення українських та американських діячів «12 пунктів стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною». Звернення ініційоване Київським Безпековим Форумом і підтримане понад 70 українськими і американськими діячами.

«Не варто хвилюватися через те, що розмова нового Президента США Джозефа Байдена з Президентом Володимиром Зеленським досі не відбулася», – заявив Вільям Тейлор.

У Вашингтоні обговорюється багато питань, які стосуються як справ усередині країни, так і за її межами, додав він. «У Президента Байдена на порядку денному дуже багато питань, які стосуються американської економіки, боротьби з пандемією ковіду і таке інше. Тобто, він намагається зосередитися на всіх питаннях у своїй роботі», – пояснив дипломат.

Вільям Тейлор наголосив, що, хоча Джозеф Байден ще й не дзвонив Зеленському, але вже зробив заяву щодо України. «Держсекретар теж уже сказав усе, що можна, про Україну. Міністр оборони США також говорив телефоном з міністром оборони України. Йде звичайна процедура – все те, що відбувається в рамках стійких, дружніх, партнерських стосунках між країнами, і це не залежить від того, був чи не був телефонний дзвінок», – уточнив Віце-президент Інституту миру США.

«Це не залежить від того, був чи не був телефонний дзвінок, тому що, як ви вже сказали, в України та США є велика історія взаємодії. Тому не обов’язково телефонувати. Це відбудеться пізніше», – додав він.

За словами Вільяма Тейлора, відсутність телефонного дзвінка не впливає на стосунки: «Як уже сказала пані посол Маркарова, все відбувається в рамках тієї двосторонньої взаємодії, в якій ми працюємо».

«Ми просто намагатимемось працювати так, щоб продовжити величезну роботу, яку було розпочато на цьому ж високому рівні. Це – те, яким чином ми працюємо над нашими стосунками», –сказав дипломат.


Теги: КБФ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
20 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067806243896484 [2] => 0.091333150863647 )